reklama

Smartomat Sunset 4 Pro s nejelegantnějším designem na trhu sponzorovaný článek

Smartomat Sunset 4 Pro s nejelegantnějším designem na trhu [sponzorovaný článek]
2020-11-05T12:14:25+01:00
• 5. 11. 2020

Internetový obchod Smartomat má ve svém portfoliu opravdu povedené kousky. Jednomu se budeme také nyní věnovat. Jedná se konkrétně o fitness náramek Smartomat Sunset 4 Pro s kovovým řemínkem a barevným IPS displejem. Ten nabízí základní funkce včetně měření srdečního tepu a orientačního měření tělesné teploty, krevního tlaku a saturace kyslíku v krvi za příznivou velmi cenu. 

Smartomat Sunset 4 Pro

Jednoduchý a intuitivní fitness náramek Smartomat Sunset 4 Pro vám zprostředkuje informace nejen o vašem cvičení, ale také o vašich aktivitách v průběhu dne. O lehkém náramku téměř nebudete vědět, a přitom vám poskytne i řadu praktických funkcí nejen v kombinaci s vaším chytrým telefonem. Patřičně vás namotivuje, usnadní vám fungování a potěší vás jeho povedené provedení.

Pokud jste aktivně založeným člověkem, tak jistě rádi oživíte cvičení daty o vašem výkonu, ale jistě vás také zajímá, jak se hýbete v průběhu celého dne. Představujeme vám Smartomat Sunset 4 Pro, který je chytrým náramkem, jenž vám zajistí sledování vašich workoutů i denního pohybu. 

Smartomat Sunset 4 Pro

Automaticky rozezná chůzi, běh, plavání i jízdu na kole. Mimo cíleného cvičení také počítá kroky, z toho ušlou vzdálenost a spálené kalorie. Zajímavé je jistě i počítání denní aktivity v čase a upozornění na přílišnou neaktivitu jemnou vibrací. Z výše zmíněných dat poté můžete nastavit výzvy, které vás motivují k pohybu každý den.

10 Sunset 1 2537x1691x 10 Sunset 3 3397x2450x

Díky jednoduchému a minimalistickému designu padne náramek do oka téměř každému. Na ruce nepůsobí nepřístojně, ale naopak zosobňuje eleganci a styl. Náramek je navržen pro každodenní používání, takže zde najdete i drobné vychytávky jako stopky a minutku. 

Smartomat Sunset 4 Pro 10 Sunset 2 2991x2991x

Baterie vydrží typicky až 7 dní a nocí provozu. Nemusíte je tedy nabíjet každý den a místo toho můžete naplno využívat všechny funkce včetně záznamu spánkové aktivity. Zbývá snad jen dodat, že konstrukce je také vodotěsná díky IP67, takže sprcha po tréninku, ani samotné plavání není nejmenším problémem.

Chytrý náramek Smartomat Sunset 4 Pro můžete získat se 44% slevou. Původní cena činila 1 590 Kč. K dostání je ale u Smartomatu jen za 890 Kč. To už je minimálně k zamyšlení. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim