reklama

Dark Sky získává první aktualizaci pod vedením Applu

Dark Sky získává první aktualizaci pod vedením Applu
2020-11-05T13:30:23+01:00
• 5. 11. 2020

Zdroj: 9to5mac.com

1

Teprve v březnu letošního roku Apple překvapivě získal velmi populární aplikaci pro počasí Dark Sky. Android uživatelé se kvůli tomu museli začít rozhlížet po alternativě. Naopak Apple uživatelé mohli skákat radostí.

Dark Sky má první aktualizaci

Aplikace Dark Sky se soustřeďuje na předpověď lokálního počasí. Vůbec poprvé se objevila před několika lety. V té době ale byla určena jen pro několik zemí, konkrétně si ji mohli stáhnout uživatelé v USA, Velké Británii, Irsku a Portoriku. I přes toto omezení ale poměrně rychle aplikace získávala na popularitě, takže bylo jen otázkou času, než se dostane na globální trh.

Dark Sky

Zdroj: 9to5mac.com

Po akvizici společnost The Dark Sky Company v podstatě zanikla. S okamžitou platností došlo na rozhodnutí, že verze pro Android bude ukončena již 1. července, přičemž se to týkalo i webového rozhraní nebo Wear OS. Android uživatelé se tedy musí začít spoléhat na jiné služby. Naopak Apple uživatelé mají důvod k radosti. Po dlouhém čekání se totiž dočkali první aktualizace.

Listopadová aktualizace není zásadní, zato přináší podporu pro některé funkce iOS 14 a watchOS 7. Mezi ně patří nová mimořádně velká komplikace hodinek a nová ikona umístění, která uživatele upozorní, když je vypnuta funkce „Přesné umístění“. Dále aktualizace přidá novou ikonu umístění, která označuje, kdy je zakázáno přesné umístění.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Patrik Neumann

7. 11. 2020, 20:37

Já používám appku yr.no a ta mi vyhovuje

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim