reklama

Redmi Watch hodinky oficiálně představeny, cena startuje na 900 Kč

Redmi Watch hodinky oficiálně představeny, cena startuje na 900 Kč
2020-11-27T09:30:17+01:00
• 27. 11. 2020

Zdroj: FoneArena

Společnost Xiaomi pod svou značkou Redmi představila, spolu s telefony řady Redmi Note 9, také první chytré hodinky s názvem Redmi Watch. Ty přichází s dominantním 1,4palcovým dotykovým LCD displejem, s více než 120 ciferníky nebo třeba s certifikací 5ATM zaručující voděodolnost do 50 metrů, takže si s hodinkami v klidu zaplavete.

Redmi Watch zaujmou hlavně nízkou cenou

Chytré hodinky disponují sedmi sportovními režimy – vnitřní běh, venkovní běh, venkovní cyklistika, vnitřní jízda, plavání, plavání – volný styl. Výrobce jednoznačně tlačil důraz na nízkou váhu, proto váží pouhých 35 gramů. Co se displeje týká, nabízí 1,4palcový LCD panel s rozlišením 320 x 320 pixelů. 

Redmi Watch

Zdroj: FoneArena

Redmi nezapomnělo samozřejmě ani na klasické zdravotní funkce, připraven tak je senzor pro 24hodinové sledování srdečního tepu. Hodinky umí ale také sledovat spánek, kroky, kalorie, sedavé připomenutí, záznamy o činnosti a další. Přítomný je také NFC čip pro platby nebo Bluetooth ve verzi 5.0 pro připojení k zařízením Android 5.0 (a vyšší) a iOS 10.0 (a vyšší). 

Hodinky samozřejmě upozorní na telefonní hovory, zprávy a další notifikace. Důležitá je také přítomná 230mAh baterie s výdrží 7 dní při běžném používání. Redmi Watch přichází v barvách Elegant Black, Ink Blue a Ivory White. Cena byla stanovena na 40,9 USD, tj. cca 900 Kč. Prodej bude zahájen 1. prosince.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim