reklama

PlayStation pro iOS a Android přináší hlasový chat, funkce PS5 a další

PlayStation pro iOS a Android přináší hlasový chat, funkce PS5 a další
2020-11-06T19:40:10+01:00
• 6. 11. 2020

Zdroj: TheVerge

2

Společnost Sony přichází se zcela novou aplikací PlayStation pro iOS i Android. Ta přináší celkový redesign, hlasový chat, integraci obchodu PS Store a exkluzivní funkce PS5. Existuje řada pozoruhodných nových funkcí, a až se PS5 objeví 12. listopadu, Sony tvrdí, že se budete moci přihlásit ke své konzoli a vzdáleně spouštět hry z aplikace, spravovat úložiště a další.

PlayStation razantně aktualizuje

„Od dnešního dne se aplikace PlayStation začne globálně šířit prostřednictvím aktualizací na mobilních zařízeních iOS (12.2 nebo novější) a Android (6.0 nebo novější). Aplikace přináší nové funkce, jako je hlasový chat, nativní integrace obchodu PS Store a plynulejší zážitek dodávaný ve zcela novém designu“, uvedla společnost na svém blogu.

PlayStation

Zdroj: 9to5Mac

Tady jsou hlavní aktualizace s novou aplikací pro iOS a Android:

  • Aktualizované uživatelské rozhraní – první věcí, které si všimnete, je nové uživatelské rozhraní přepracované aplikace. Nová domovská obrazovka vám umožní rychle zjistit, co vaši přátelé hrají, a získat přístup k podrobnostem o vašich nedávno hraných hrách, včetně vašeho seznamu trofejí.
  • Integrace zpráv – pro jednotné prostředí bude funkce Zprávy nyní integrována do aktualizované aplikace, takže můžete bez problémů posílat zprávy přátelům na jednom místě. V rámci této integrace již nebudou Zprávy dostupné jako samostatná aplikace. Vaše stávající zprávy a vlákna ve Zprávách se přenesou do aktualizované aplikace.
  • Hlasový chat a skupinové party – nyní můžete vytvářet skupinové party z aplikace a hlasový chat s až 15 dalšími přáteli, a to prostřednictvím mobilního telefonu.
  • Nativní integrace obchodu PlayStation Store a vzdáleného stahování – nové nativní prostředí obchodu PS Store umožňuje rychlé a plynulé nakupování a procházení, se schopností vzdáleně stahovat hry a doplňky přímo do konzolích PS4 a PS5.
  • Nové funkce pro PS5 – až PS5 dorazí, budete moci vzdáleně spouštět hry, spravovat úložiště na konzoli, a pokud vám během stahování hry dojde místo, rychle se přihlásíte k PS5 přímo z mobilní aplikace.

K používání aplikace potřebujete účet PlayStation Network. Pokud ho ještě nevlastníte, můžete si ho vytvořit na místě. Nová aplikace pro iOS a Android je již k dispozici v App Store a Obchodu Play.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Daniel Rokos

7. 11. 2020, 5:49
Android aplikace

Za mě nejsem spokojen.Ta stará byla lepší.

Zdeněk Koutský

7. 11. 2020, 18:53

Co přesně vám nevyhovuje?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim