reklama

Apple M1 procesory mají problém s Bluetooth konektivitou

Apple M1 procesory mají problém s Bluetooth konektivitou
2020-11-26T19:30:41+02:00
• 26. 11. 2020

Zdroj: MacRumors

M1 procesor se poprvé objevil v MacBooku Air, 13palcovém MacBooku Pro a Macu mini. Není to tedy tak dávno, co Apple nový procesor uvedl do prodeje. Z jeho pohledu jde samozřejmě o velký krok dopředu, protože si bude moci konečně pohlídat proces vývoje hardwaru a softwaru zároveň. Bohužel ale někteří uživatelé hlásí první problémy spjaté s Bluetooth konektivitou. 

M1 procesory trpí na Bluetooth

Údajně se někteří majitelé Mac počítačů s procesory M1 potýkají s přerušovaným odpojováním bezdrátových periferií. Našla se i hrstka majitelů, kteří hlásí úplně nefunkční Bluetooth. V praxi to znamená, že si uživatelé nemohou připojit například myš, klávesnici nebo sluchátka třetích stran. Zdálo se, že jsou problémy jen s periferií třetích stran, ovšem ukázalo se, že na problémy trpí i AirPods, Magic Mouse a Magic Keyboard. 

M1

Zdroj: Apple

To je více než nepříjemné, hlavně pro uživatele, kteří jsou na bezdrátových periferiích závislí. Není v současnosti jasné, kde je přesně problém. Pravděpodobně by vše mohla napravit budoucí aktualizace softwaru, pokud tedy nepůjde o hardwarový problém. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim