reklama

LiLi – nová leasingová aplikace na auta od Raiffeisen- Leasing

LiLi – nová leasingová aplikace na auta od Raiffeisen- Leasing
2020-11-22T15:00:13+01:00
• 22. 11. 2020

Zdroj: Google Play

1

Na ÄŤeskĂ˝ trh aplikacĂ­ pro Ĺ™idiÄŤe debutuje novinka od spoleÄŤnosti Raiffeisen – Leasing. Nová mobilnĂ­ aplikace s názvem LiLi (Like it? Lease it) umĂ­ prostĹ™ednictvĂ­m fotoaparátu vašeho mobilnĂ­ho telefonu rozpoznat auto, kterĂ© vidĂ­te na ulici, a urÄŤĂ­ jeho znaÄŤku, a dokonce i model a spoÄŤĂ­tá, kolik by stálo jeho pořízenĂ­, aĹĄ uĹľ v platbÄ› za hotovĂ©, nebo na splátky. ZájemcĹŻm dokáže i vypoÄŤĂ­tat individuálnĂ­ výši splátek ve svĂ© integrovanĂ© kalkulaÄŤce.

Premiéra exkluzivně pro ČR

Mobilní aplikace LiLi je jako první dostupná v Česku z celé EU, ale společnost plánuje její expanzi na další trhy. Hlavním smyslem této aplikace co nejvíce usnadnit a zpříjemnit zákazníkům cestu k jejich vysněném autu. Aplikace umí rozpoznat téměř všechny značky a modely aut vyrobených po roce 1993 a stačí k tomu pouhá fotografie daného auta, kterou jste pořídili například na ulici.

Raiffeisen Leasing LiLi obrazek 512x250x

Zdroj: Google Play

Kromě informací o značce a modelu pak LiLi také automaticky dohledá v katalogu příslušný vůz včetně jeho ceny a úvěrové splátky. Individuální výši splátek a další parametry úvěru si pak zájemce může nechat nezávazně spočítat v integrované úvěrové kalkulačce. Aplikace navíc pracuje i s rozšířenou realitou, s využitím kamery mobilního telefonu tak ukáže ulice doslova plné zajímavých cenových nabídek.

„LiLi je velmi praktická a pro uĹľivatele pĹ™ináší novĂ˝ rozmÄ›r komfortu. DĂ­ky naší novĂ© aplikaci si mohou zájemci snadno a intuitivnÄ› dohledat informace, kterĂ© dříve museli vyhledávat z rĹŻznĂ˝ch zdrojĹŻ. NavĂ­c rozpoznává auta na fotkách velmi spolehlivÄ›. TakovĂ˝to modernĂ­ nástroj jsme klientĹŻm pĹ™inesli vĹŻbec jako prvnĂ­, na to jsem velmi hrdĂ˝,“ shrnul hlavnĂ­ vĂ˝hody aplikace LiLi Jaroslav Kumbera, kterĂ˝ má v Raiffeisen – Leasing na starosti AutofinancovánĂ­.

Mobilní aplikace LiLi je dostupná jak v obchodě Google Play, tak i v AppStore a speciálně čeští uživatelé si ji mohou vyzkoušet jako první, ostatní evropské trhy se dočkají později.

logo-app LiLi – Like it? Lease it! Identify any car and get it! iOS logo-app LiLi – Like it? Lease it! Raiffeisen Bank International AG Zdarma ANDROID

Zdroj: Tisková zpráva

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale rozumí si i s iPadem. Často experimentuje s různými ROM. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Jindřich Dvořák

22. 11. 2020, 19:41

Reiffensein? Reiffeisen? Ordnung muĂź Reiffensein? Reiffen mĂĽĂźen sein? Winterreifen mĂĽĂźen sein? Tak jak to teda je?

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim