Nokia brzy přinese model C1 Plus

Nokia brzy přinese model C1 Plus
2020-11-09T19:30:50+02:00
• 9. 11. 2020

Zdroj: GSMArena.com

Společnost HMD Global dokončuje práce kolem chystané mobilní novinky, která by pravděpodobně mohla navázat na svého předchůdce a patřit do programu Android Go od Googlu. Cenově dostupný model C1 se dočká nástupce v podobě zařízení s označením C1 Plus. Telefon je ukrytý pod kódovým označením TA-1312 a naposledy prošel certifikačním procesem u Euroasijské hospodářské komise (EHS).

O píď lepší

Podle nejnovějších spekulací získá 5,45palcový displej s HD+ rozlišením, pod nímž poběží osmijádrový procesor taktovaný na frekvenci 1,4 GHz od zatím neznámého dodavatele. Dále hardwarovou stránku doplní operační paměť RAM o velikosti 1 GB a interní úložiště s kapacitou 16 GB, kterému samozřejmě nechybí podpora paměťových microSD karet pro uložení dalších uživatelských dat.

C1 1 450x530x C1 2 450x530x

Nokia C1 | Zdroj: GSMArena.com

Zatímco vpředu zaujme místo základní 5megapixelová kamerka na selfie snímky, tak záda bude okupovat rovněž 5megapixelový objektiv fotoaparátu s přisvětlovací LED diodou. Celá konstrukce má měřit 149,1 mm x 71,2 mm x 8,75 mm, ale přesnou hmotnost ještě neznáme. Nekompletní seznam uzavírá 2 500mAh baterie a minimálně dvě barevné verze – červená, modrá. K oficiálnímu oznámení by mělo dojít do měsíce včetně modelů Nokia 7.3 a 9.3 PureView.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat