reklama

Apple Fitness+ již brzy ve vašich domácnostech

Apple Fitness+ již brzy ve vašich domácnostech
2020-11-30T08:00:13+01:00
• 30. 11. 2020

Zdroj: Apple

Společnost poměrně nedávno představila novinku v podobě služby Apple Fitness+. Konkrétně jde o novou službu pro chytré hodinky Apple Watch. Ta vám v praxi pomůže zůstat fit. Služba totiž poskytuje tréninky od nejlepších světových trenérů, které můžete sledovat na iPhonu, iPadu nebo Apple TV.

Apple Fitness+ by mělo být spuštěno ještě před koncem letošního roku, kdy přesně ale, to společnost odmítá komentovat. Nyní se ale na instagramovém profilu Applu objevilo několik videí, ve kterých je zmíněno brzké spuštění. Dále firma začíná více prezentovat své trenéry, kteří budou tréninková videa vydávat každý týden. 

Apple Fitness+ dorazí velmi brzy

Jakmile si vyberete trénink, video se na Apple TV nebo iPadu automaticky synchronizuje s vašimi osobními informacemi získanými z vašich Apple Watch. Díky tomu budete moci vidět váš srdeční rytmus nebo spálené kalorie při sledování tréninku na obrazovce, viz přiložený snímek.

Apple Fitness+

Zdroj: 9to5Mac

Fitness+ pak bude zahrnovat jógu, cyklistiku, tanec, silové tréninky, core, HIIT, veslování a mnoho dalšího. Apple mimo jiné poznamenal, že mnoho cvičení bude vyžadovat pouze sadu činek nebo vůbec žádné vybavení. 

Služba bude každý týden aktualizována novými tréninky. Během cvičení si budete také moci vybrat vlastní hudbu. Novinka se bude nacházet v iOS aplikaci Fitness, pro Apple TV pak vznikla nová aplikace.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim