reklama

Shazam můžete nově použít v YouTube Music

Shazam můžete nově použít v YouTube Music
2020-10-01T11:30:17+02:00
• 1. 10. 2020

Zdroj: 9to5Google

1

Naprostá hvězda v oblasti identifikace hraných songů Shazam je již dlouho základním prvkem každého mobilního telefonu. Neznám mnoho uživatelů, kteří by tuto aplikaci neměli v telefonu nainstalovanou. Dokáže totiž pomoci s objevováním hudby. Pokud tedy například budete v kavárně či v baru a uslyšíte rytmickou písničku, aplikace vám na základě poslechu řekne, o jaký song přesně jde a od jakého je umělce. 

Shazam podporuje další službu

Shazam se neustále rozšiřuje. Nedávno jej koupil Apple, takže bylo jen otázkou času, než se rozšíří napříč celým iOS. Aplikace ale válcuje konkurenci také na Androidu. Nyní se služba rozšiřuje dále, konkrétně nyní můžete poslouchat identifikované stopy v YouTube Music. 

Shazam

Zdroj: 9to5Google

Jak jsem již zmínil, v roce 2018 Apple tuto službu odkoupil. Kvůli této akvizici ale byli uživatelé tak trochu tlačeni k dalšímu poslechu identifikované skladby skrze Apple Music. Naštěstí se ale společnost rychle vzpamatovala a začala nabízet i další služby, jako je Spotify nebo právě zmíněné YouTube Music. 

Klepnutím na nabídku se třemi tečkami získáte přístup k dalším nejoblíbenějším streamovacím platformám. Dříve se na Shazamu nacházely služby Spotify a Google Play Music. Jelikož ale bude poslední zmíněná služba brzy vypnuta, je integrace YouTube Music velmi nutnou záležitostí. 

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

vie mi niekto povedať aký je rozdiel medzi SoundHound a Shazam? Nejaké hlavé veci v čom sa tieto služby líšia.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim