reklama

AirTags bude ve dvou velikostech a dorazí v listopadu

AirTags bude ve dvou velikostech a dorazí v listopadu
2020-10-22T18:56:37+01:00
• 23. 10. 2020

Zdroj: Systweak

Není to tak dávno, co jsme vás informovali o přípravě nového zařízení AirTags. Na produktu nepracuje nikdo jiný než samotný Apple a podle posledních zpráv je zařízení připraveno k oficiálnímu představení. Co jsme doposud například nevěděli, tak byla velikost. Zahraniční zdroje zmiňují příchod dvou variant – velká a malá. 

AirTags ve dvou velikostech

V praxi by se mělo jednat o jakýsi chytrý přívěšek, prostřednictvím kterého budete moci najít například své klíče, a to přes mobilní aplikaci Find My. Samozřejmě tímto přívěškem budete moci dohledat i jiné předměty, jako je například peněženka, batoh a další. Kromě toho bude tento lokalizační přívěšek vybaven snadnou výměnou baterie. 

AirTags

Zdroj: iDropNews

Bohužel typ baterie, který se Apple hodlá implementovat, nebyl doposud blíže specifikován. Mělo by se ale jednat o takovou baterii, kterou budete moci vyměnit i v domácím prostředí. Jak bylo již zmíněno, zařízení bude možné lokalizovat prostřednictvím aplikace Find My od Applu. Kromě toho bude zařízení vybaveno technologií Bluetooth 5.0.

Představte si ale poměrně běžnou situaci. Nemůžete najít své klíče od bytu a vás chytá panická představa o tom, že budete muset vyměnit zámek. Díky tomuto přívěšku ale budete moci klíče jednoduše dohledat, a to přes aplikaci Najít.

Dorazí spolu s AirPods Studio

Dokonce se objevila informace o tom, že by bylo možné přívěšek dohledat před rozšířenou realitu. Jednoduše byste vzali do ruky svůj iPhone a začali fotoaparátem skenovat své okolí. Na displeji by pak bylo zvýrazněno místo, na kterém se přívěšek nachází.

Další zajímavostí by měla být provázanost přívěšku s iPhonem. Telefon by vás totiž v případě oddálení se od přívěšku měl informovat push notifikací. Díky tomu budete mít šanci se pro klíče či peněženku vrátit. Přívěšek by měl být údajně představen v listopadu společně se sluchátky AirPods Studio, které budou v prodeji bude za 600 dolarů, to je cca 14 000 Kč bez DPH. 

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim