reklama

Roušku od Xiaomi seženete jen za 245 Kč s dalšími 50 filtry sponzorovaný článek

Roušku od Xiaomi seženete jen za 245 Kč s dalšími 50 filtry [sponzorovaný článek]
2020-09-30T12:42:00+01:00
• 30. 9. 2020
1

Xiaomi je opravdu rozsáhlá firma a kromě telefonů její byznys obsahuje také chytré osvětlení, kartáčky, varné konvice a mnoho dalšího. Dnes si představíme také jeden produkt, za kterým tato společnost stojí, a to Xiaomi Smartmi roušku PM2.5, kterou mají nyní v akci v obchodě TomTop.com.

Xiaomi Smartmi rouška PM2.5

Jedná se o roušku, která nabízí pokročilejší filtraci prachových částic PM2.5. Je dostupná ve třech velikostech – S, M a L. Tato rouška bude fungovat spíše jako lepší klasická rouška než jako respirátor. Výhodou je pohodlnější dýchání než u klasické roušky. Je také vyrobena z příjemného materiálu.

Xiaomi Smartmi Xiaomi Smartmi

Smartmi roušku kupujte ZDE za 245 Kč. Cena zahrnuje dalších 50 kusů filtrů

Pokud se podíváte na tento odkaz, naleznete také další možnosti ochranných roušek k zakoupení. Výhodou je, že jich v zahraničním obchodě TomTop.com mají dostatek. V ceně 245 Kč dostanete dalších 50 kusů filtrů.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Petrus90CZ

1. 10. 2020, 23:49
Android aplikace

50 filtrů asi těžko, protože tenhle respirátory nemá vyměnitelné filtry.. Takže dostanete možná jen 50 obyčejných roušek + jeden téhle respirátor.. Vlastnil jsem dva tyto od smartmi (xiaomi) nedýchá se snimi zrovna nejlépe. A navíc vnitřní kostra je dělaná na mongoloidni typy což mi evropani nejsme tudíž ani pořádně netěsní.. Ty Vaše placené reklami by měli být alespoň seriózní a ne oblbovat..

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim