reklama

Nová série Galaxy F bude zaměřená na focení

Nová série Galaxy F bude zaměřená na focení
2020-09-16T20:51:38+02:00
• 17. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Samsung udělal ve svém portfóliu několik změn za poslední roky. V tuto chvíli se nabízí hlavní top modelové linie jako Galaxy S, Galaxy Note a Galaxy Z. Dále zde máme Galaxy A zaměřující se na střední třídu a poslední je Galaxy M jako zástupce té nejnižší. Sem tam se dají dvě poslední linie zaměnit. Samsung ale chystá novou linii Galaxy F, kde bychom se měli dočkat prvního modelu Galaxy F41.

Galaxy F41

První se objevilo schéma nadcházející novinky. Už jen na základě tohoto obrázku se dá jednoduše konstatovat, že Galaxy F mobily budou oscilovat v oblasti střední třídy. Displej bude mít výřez, čtečka bude umístěná na zádech a reproduktor bude jen jeden, tedy hlasitý.

Samsung Galaxy F41 layout 1024x499 1024x499x

Zdroj: fonearena.com

Následně se nadcházející novinka objevila v Google Play Console, díky čemuž se dozvídáme základní specifikace. O výkon se bude starat Exynos 9611, který bude mít k dispozici 6 GB operační paměti. Displej poskytne Full HD rozlišení.

Galaxy F41 Google Play Listing 892x512x

Zdroj: androidheadlines.com

Zatím by se jednalo jen o další model střední třídy a nějak by se nevybočoval od podobných kousků série Galaxy M a Galaxy A. Samotné písmeno F v názvu nadcházející novinky má něco společného s focení, zřejmě znamená „focus“. Spekulace naznačují, že na zadní straně bude sestava foťáků, kde bude dominovat 64MPx senzor, přičemž bude k dispozici jeden širokoúhlá foťák, třetí asi bude jen doplňkový. Přední strana nabídne 32MPx senzor.

Novinka by měla mimo jiné nabídnout také 6000mAh baterii. Dle spekulací by se cena měla pohybovat okolo 5500 Kč. K představení má dojít příští měsíc, přičemž zatím není známo, jestli bude Galaxy F41 k dispozici na globálním trhu.

Zdroje: fonearena.com, androidheadlines.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

17. 9. 2020, 19:24

Nebude, je to A série pro Indický trh.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat