reklama

Holící strojek Enchen získáte za skvělých 245 Kč sponzorovaný článek

Holící strojek Enchen získáte za skvělých 245 Kč [sponzorovaný článek]
2020-09-24T20:00:12+02:00
• 24. 9. 2020

Enchem je výrobcem mnoha zařízení. Hlavní doménou jsou chytré produkty, ale můžete si též pořídit boty, zubní kartáček a nyní i holící strojek. Ten se jmenuje Enchen Black Stone a nabízí skvělé oholení pro muže.

Holící strojek: Nabídka je časově omezená

Jen dva týdny zbývají na pořízení si Enchen Black Stone elektrického holícího strojku za skvělou cenu pouhých 380 Kč. Tuto nízkou cenu získáte pouze u obchodu Banggood a navíc neplatíte poštovné. Musíte však počítat s mírně delším doručením, jelikož o produkt je vysoký zájem. Enchen totiž nabízí bezproblémové výrobky vysoké kvality, které stojí za to si pořídit. Pokud doposud nejste spokojeni se svým holícím strojkem, dejte šanci tomu od Enchen a uvidíte ten rozdíl.

Holící strojek Holící strojek Holící strojek

Elektrický strojek od Enchen je voděodolný a certifikovaný jako IPX7. Celkem má tři hlavy a zvládá holit jak při suché tak při mokré variantě. Taktéž disponuje turbo módem. Holící strojek je zcela omyvatelný a k balení je navíc přiložen i čistící kartáček. Enchen Black Stone nabijete za 2 hodiny pomocí USB doku, který je též v balení. samotný přístroj váží 400 gramů. Za cenu 380 Kč, získáte tento holící strojek na webu Banggood. Pokud použijete kupón BGCNENCHEN1, zaplatíte jen 245 Kč. Kupujte ZDE

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat