Nové hodinky Elephone R8 lákají na nízkou cenu

Nové hodinky Elephone R8 lákají na nízkou cenu
2020-09-25T20:04:00+02:00
• 26. 9. 2020

Zdroj: Elephone.hk

Společnost Elephone rozšiřuje své řady o jedny chytré hodinky nesoucí označení R8. Přestože novinka na první pohled vypadá velmi lákavě, tak nízká cena se bude odrazovat v množství nabízených funkcí. Čínský výrobce rovnou spustil oficiální prodej a zároveň se podělil o seznam klíčových vlastností. V něm naleznete všechny základní funkce, které maximálně uspokojí běžné uživatele.

V jednoduchosti je krása

Kulaté pouzdro vyrobené z neupřesněné slitiny kovu vyplňuje dotykový displej s úhlopříčkou 1,3 palce a rozlišením 360 x 360 pixelů. Díky tomu zabírá 90 % celé čelní plochy. Samozřejmostí je zvýšená odolnost vůči vodě (IP67) nebo snímač tepové frekvence. Ten využijete především během sportování (např. běhání, jízdy na kole) a při monitorování spánkové aktivity. Konektivitu mezi zařízeními zaštiťuje dostupná funkce Bluetooth ve verzi 5.0.

Elephone R8 2 1000x632x Elephone R8 3 1000x766x

Zdroj: Elephone.hk

Uživatelské rozhraní z vlastní dílny přináší podporu upozornění u vybraných aplikací třetích stran (Facebook, Twitter, LinkedIn), na příchozí hovory či textové zprávy. Případní zájemci mohou vybírat ze dvou barevných variant (černá, šedá). Elephone bude hodinky po omezenou dobu prodávat za 39,99 dolarů (tj. cca 931 Kč). Nakonec až od listopadu prodejní cena vzroste o rovných 10 dolarů.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat