reklama

Vivo S7 se ukáže už 3. srpna

Zdroj: Yahoo.com

Společnost Vivo pomalu zahajuje marketingovou kampaň k připravované novince, které budou patřit přední příčky ve vlastní nabídce. Zařízení v konečném výsledku ponese označení S7 a oficiální tisková konference proběhne již v pondělí 3. srpna. Výrobce se samozřejmě nevyhnul úniku důležitých informací včetně prvních prvků z výpisu specifikací, takže díky poměrně spolehlivým zdrojům z Číny vlastně víme, co vůbec od něj můžeme očekávat.

Tahoun do střední třídy

Přední část by měla nabídnout 6,43palcový displej založený na AMOLED technologii. nebo dokonce dva selfie snímače, kde jeden z nich získá rozlišení 44 megapixelů a druhý 8 megapixelů se širokoúhlým záběrem. Pod panelem ještě naleznete skener otisků prstů. Co se týče designového zpracování, tak spoustu detailů bude sdílet s nedávným modelem X50 a údajně půjde o nejtenčí 5G telefon v celosvětovém měřítku. Navíc ručička váhy se má zastavit u hranice 170 gramů.

Zdroj: Gizmochina.com

Kromě osmijádrového procesoru Snapdragon 765G od Qualcommu dorazí také 8GB operační paměť RAM či 256GB interní úložiště. Záda ponesou tři objektivy fotoaparátu s LED bleskem pro přisvětlení záznamů a hlavní slovo dostane 64MPx snímač. Dále k němu připojí 13MPx a 8MPx snímač. Velikost baterie není známa, ale rychlé 33W nabíjení nebude opomenuto. Závěrem lze zmínit 3,5mm sluchátkový jack a vstup pro USB typu C.

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim