reklama

Spotify přináší po dlouhém čekání nový design pro tablety

Spotify přináší po dlouhém čekání nový design pro tablety
2020-08-17T09:30:41+01:00
• 17. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify často vylepšovalo prostředí své aplikace, výhradně tedy na mobilních zařízeních. Kdo tedy používal tablet se systémem Android, mohl si připadat, jako kdyby o něj společnost jen zakopávala. Největším problémem tabletové verze aplikace byl nedostatek optimalizace rozhraní. Jednoduše řečeno, Spotify pouze na tabletech roztáhlo uživatelské rozhraní telefonu. To se nyní ale změní, neboť společnost pracuje na optimalizovaném rozhraní. 

Spotify zavádí nové uživatelské rozhraní

Nový vzhled je kopií té, která se objevila na iPadu před deseti měsíci. Tohle je krok správným směrem. Pokud se firma zaměří i na rychlejší dodávky aktualizací, nebudeme jí moci co vytknout. Zatímco uživatelské rozhraní pro Android tablety a Chromebooky nebylo ničím jiným než roztaženým UI telefonu, nový design posouvá aplikaci na další level. 

Spotify

Zdroj: AndroidPolice

K dispozici tak bude nová spodní lišta, větší grafika alb, tlačítka pro ovládání a mnoho dalšího. Nejsme si v současnosti jisti, zda se rozhraní zavádí na straně serveru nebo ne. Někteří již nový design mají k dispozici, někteří stále vyčkávají. Pravděpodobně do vašeho zařízení dorazí velmi brzy. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim