reklama

Šest tisíc v kapse. Samsung Galaxy S20 je teď za skvělou cenu sponzorovaný článek

Šest tisíc v kapse. Samsung Galaxy S20 je teď za skvělou cenu [sponzorovaný článek]
2020-08-11T20:30:16+01:00
• 11. 8. 2020

Samsung Galaxy S20 stále patří mezi špičku současných smartphonů a důkazem je i fakt, že jeho fotoaparát je jedním z nejlepších na trhu. Jedinou překážkou tak může pro leckoho být vyšší pořizovací cena. U Mobil Pohotovosti ale nyní při nákupu vlajkového Samsungu ušetříte 6 tisíc korun a Galaxy S20 vás tak ve výsledku vyjde na zajímavých 16 990 Kč.

Při koupi vybraných smartphonů, tabletů a chytrých hodinek teď od Samsungu získáte zpět až 3 tisíce korun. Akce se vztahuje i na vlajkovou řadu Galaxy S20, u kterých Samsung vyplácí vůbec nejvyšší cashback. Stačí jen nově zakoupený telefon nejpozději do 31. srpna, více informací se dozvíte na přímo zde.

Ale to není vše. U Mobil Pohotovosti teď ke Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G dostanete šek v hodnotě 3000 Kč, který vám bude proplacen při výkupu vašeho původního telefonu. Při sečtení obou bonusů tak ušetříte 6 tisíc korun. Vlajkové modely Samsungu pak cenově vychází následovně:

Smartphony Samsung si u Mobil Pohotovosti také můžete pořídit na splátky bez navýšení. Splátky si dle potřeby rozdělíte od 5 do 15 měsíců, takže vás telefon vyjde od 1 532 Kč měsíčně. Navíc nezaplatíte ani korunu, naopak ušetříte.

Galaxy Watch za super cenu 

Akce Samsungu se kromě vlajkových lodí vztahuje také na celou řadu dalších telefonů, tabletů a chytrých hodinek, kompletní seznam je k dispozici zde. Obzvlášť výhodně nyní vychází Galaxy Watch 42mm v černé a růžové variantě, které po slevě a uplatnění cashbacku vychází na pouhých 4 490 Kč (původně 7 990 korun).

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat