reklama

Šest tisíc v kapse. Samsung Galaxy S20 je teď za skvělou cenu sponzorovaný článek

Šest tisíc v kapse. Samsung Galaxy S20 je teď za skvělou cenu [sponzorovaný článek]
2020-08-11T20:30:16+01:00
• 11. 8. 2020

Samsung Galaxy S20 stále patří mezi špičku současných smartphonů a důkazem je i fakt, že jeho fotoaparát je jedním z nejlepších na trhu. Jedinou překážkou tak může pro leckoho být vyšší pořizovací cena. U Mobil Pohotovosti ale nyní při nákupu vlajkového Samsungu ušetříte 6 tisíc korun a Galaxy S20 vás tak ve výsledku vyjde na zajímavých 16 990 Kč.

Při koupi vybraných smartphonů, tabletů a chytrých hodinek teď od Samsungu získáte zpět až 3 tisíce korun. Akce se vztahuje i na vlajkovou řadu Galaxy S20, u kterých Samsung vyplácí vůbec nejvyšší cashback. Stačí jen nově zakoupený telefon nejpozději do 31. srpna, více informací se dozvíte na přímo zde.

Ale to není vše. U Mobil Pohotovosti teď ke Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra 5G dostanete šek v hodnotě 3000 Kč, který vám bude proplacen při výkupu vašeho původního telefonu. Při sečtení obou bonusů tak ušetříte 6 tisíc korun. Vlajkové modely Samsungu pak cenově vychází následovně:

Smartphony Samsung si u Mobil Pohotovosti také můžete pořídit na splátky bez navýšení. Splátky si dle potřeby rozdělíte od 5 do 15 měsíců, takže vás telefon vyjde od 1 532 Kč měsíčně. Navíc nezaplatíte ani korunu, naopak ušetříte.

Galaxy Watch za super cenu 

Akce Samsungu se kromě vlajkových lodí vztahuje také na celou řadu dalších telefonů, tabletů a chytrých hodinek, kompletní seznam je k dispozici zde. Obzvlášť výhodně nyní vychází Galaxy Watch 42mm v černé a růžové variantě, které po slevě a uplatnění cashbacku vychází na pouhých 4 490 Kč (původně 7 990 korun).

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim