Twitter zavádí limity na odpovědi aktualizováno

Twitter zavádí limity na odpovědi [aktualizováno]
2020-08-11T19:45:10+02:00
• 11. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Aktualizováno 11. 8.

Minulý týden jsme vás informovali, že uživatelé iOS verze aplikace Twitter dostávají nové možnosti v omezení toho, kdo může reagovat na příspěvek. Nyní společnost oficiálně oznamuje dostupnost i pro Android a webové rozhraní. Novinka by měla být k dispozici co nevidět na vašem zařízení. V podstatě budete moci určit před zveřejněním příspěvku, kdo může odpovědět.

convosettingslaunch1pngimgfullhdmedium 4320x4321x convosettingslaunch2pngimgfullhdmedium 4320x4321x convosettingslaunch3pngimgfullhdmedium 4320x4321x

Zdroj: Twitter

Původní článek 7. 8.

Společnosti musí řešit spam čím dál více. Navíc se k tomu dá započítat nenávistní komentáře a jiné reakce, které nesplňují například podmínky komunit. Pracuje se tak na pokročilých algoritmech a nejrůznějších nástrojích. V poslední době se ale čím dál více objevují funkce pro uživatele, které mohou napomoci v omezení reakcí. Podobná funkce je nyní nově dostupná u sociální sítě Twitter.

Twitter a limit

Tato sociální síť v květnu odstartovala omezené testování nové funkce, která umožňuje nastavení limitu pro odpovědi na konkrétní příspěvek. K dispozici jsou tři možnosti, kde první, která umožňuje reagovat komukoliv, je nastavena jako základní. Dále se nabízí možnost odpovědí jen lidem, které sledujete. Poslední má největší restrikce, jelikož právo odpovědi mají k dispozici jen ti, kteří jsou zmíněni v samotné příspěvku.

Díky druhé možnosti budete moci komunikovat jen s těmi, které sledujete, takže se nenabídne možnost pro případné hatery nebo trolly. Poslední možnost se hodí například tehdy, kdy se dotazujete nějakého subjektu, společnosti, nebo konkrétní osoby. Twitter si slibuje od novinky, že uživatelé omezí nevyžádané diskuze a získají větší kontrolu nad diskuzemi.

Screen Shot 2020 08 06 at 121546 PM 696x541x

Zdroj: theverge.com

Nová funkce se začíná šířit v nové aktualizaci aplikace pro iOS. Bohužel není známo, kdy se tato funkce objeví na platformě Android nebo ve webové verzi. Na Androidu zatím lze využít jen možnosti skrytí odpovědí, ale snad nebudeme dlouho čekat a i tato novinka se brzy nabídne.

Zdroje: theverge.com, theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat