reklama

Samsung Game Launcher získá nové sekce

Samsung Game Launcher získá nové sekce
2020-08-20T15:00:09+01:00
• 20. 8. 2020

Zdroj: Samsung

Počátkem letošního roku, konkrétně v květnu, vydalo OnePlus velkou aktualizaci pro svou aplikaci Game Space. Uživatelé se dočkali řady nových funkcí, včetně kategorií pro Instant Games a Game Statistics. Konkurenční společnost Samsung připravuje podobnou aktualizaci pro svou „appku“ Game Launcher. Očekávat tak můžeme příchod nové karty Instant Games a sekci pro in-game notifikace. 

Samsung Game Launcher nabídne dvě novinky

Připravované novinky spatřil v průběhu týdne twitterový účet @testingcatalog, který sdílel snímky obrazovky (viz níže). Ty ukazují, že Game Launcher je nově vybaven sekcí obsahující seznam všech dostupných Instant Game v aplikaci. Velkou výhodou těchto her je, že nevyžadují žádnou instalaci a lze je hrát takřka okamžitě klepnutím na tlačítko Play. 

Samsung

Zdroj: XDA-Developers

Drtivá většina her jsou založeny na FRVR, včetně titulů jako Drag Race FRVR, Basketball FRVR, Hex FRVR, Gold Train FRVR a další. Game Launcher od Samsungu dostal také novou kartu pro in-game notifikace. K záložce se dostanete klepnutím na tlačítko nabídky v pravém horním rohu a výběrem nové možnosti Game notifications. 

Na této kartě jsou pak uvedena všechna oznámení zasílaná hrami nainstalovanými ve vašem zařízení. Sekce však vyžaduje samostatná systémová oprávnění, aby fungovala, přičemž uživatel má možnost filtrovat oznámení dle data nebo hry. 

Zdroj: xda-developers.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat