reklama

Holící strojek Erazio s ostrými břitvy jen za 426 Kč sponzorovaný článek

Holící strojek Erazio s ostrými břitvy jen za 426 Kč [sponzorovaný článek]
2020-08-21T11:27:25+02:00
• 20. 8. 2020

Internetový obchod GadgetPlus nabízí nyní ve slevě holící strojek Erazio EOM. Ten za 426 Kč nabídne skvěle tichý chod, ergonomické držení a zastřihávání na 0,3 mm. Strojek Erazio EOM je navíc vybaven funkcí , která uživateli zaručuje výkonný chod strojku i když je napájen jen z baterie a zaručuje též jeho nepřehřívání a kromě toho se též stará o delší výdrž baterie. Na jedno nabití vydrží holící strojek 60 minut. Nyní je k dispozici jen za 19,5 amerických dolarů, v přepočtu 426 Kč.

Holící strojek Erazio EOM

Zastřihovač od Erazio nabízí silný 10W motůrek se silou 7000 rpm/min. Jeho výhodou je také nízká hlučnost pod 55 dB, což potvrzují i recenze produktu. Spolu s dodávanými nástavci lze zastřihovat i na větší délku. Celkem jsou k dispozici tři různé nástavce. Erazio EOM v elegantním černém provedení nabízí skvělé provedení za bezkonkurenční cenu a dlouhý výdrž baterie.

Holící strojek Holící strojek Holící strojek

Stroejk se nabíjí přes USB, přičemž jedno nabití, které trvá 2 hodiny čistého času, dodá strojku energii na hodinu holení. Dostupný je v elegantní černé barvě. To vše nyní můžete koupit zde se slevou 35 procent za krásných 426 Kč. Stačí zadat při nákupu kód RAZ22GP. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim