reklama

Nové Apple Watch a iPady již v září, zato na iPhone 12 si počkáme

Nové Apple Watch a iPady již v září, zato na iPhone 12 si počkáme
2020-08-14T18:54:52+01:00
• 15. 8. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Ohledně odkladu nových iPhonů se již napsalo opravdu mnoho, a dokonce již i samotný Apple jejich odklad o pár týdnů potvrdil. Neznámá ale zatím panovala ohledně představení a vydání nové generace chytrých hodinek Apple Watch a také nového iPadu, případně více modelů tohoto tabletu. To nám nyní známy leaker Jon Prosser upřesňuje.

Apple Watch Series 6 a nový iPad již v 37. týdnu

Nová generace chytrých hodinek od Applu s označením Apple Watch Series 6 a nespecifikovaný nový iPad mají být představeny v 37. týdnu tohoto roku jen přes tiskovou zprávu bez další keynote. To znamená, že můžou být představeny již v pondělí 7. září. Nespecifikovaný iPad bude pravděpodobně základní model 8. generace. Poslední 7. generace totiž nabízí již velmi starý procesor Apple A10 z roku 2017.

iphone12dummycameras 1920x1080x

Zdroj: Macrumors

Nová řada iPhone 12 má být představena v týdnu od 12. října na keynote. Apple většinou pořádá akce v úterý, a tak datem představení může být 13. října. Předobjednávky mají začít ještě ten stejný týden, ty zase většinou startují pátky. Do prodeje se dostanou novinky o týden později. To se však týká pouze základních modelů iPhone 12, Pro modely se začnou prodávat až v listopadu.

Jedná se o značné zpoždění, které je však v důsledku pandemie Covid-19 logické.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim