Kospet Raptor – hodinky zrozené pro outdoorové sporty

Kospet Raptor – hodinky zrozené pro outdoorové sporty
2020-08-09T20:50:26+02:00
• 10. 8. 2020

Zdroj: Gizmochina.com

Pro milovníky outdoorových aktivit si čínská společnost Kospet připravila vlastní řešení odolných hodinek, které díky nadstandardním vlastnostem odolají i v těch nejnáročnějších podmínkách. Samozřejmostí je vodotěsnost, robustní konstrukce u celého pouzdra a delší výdrž baterie. Toto zařízení můžete v obchodech vyhlížet pod označením Raptor a ani konečná prodejní cena nebude žádným zklamáním.

Dokonalý společník do přírody

Model disponuje 1,3palcovým TFT LCD displejem s rozlišením 320 x 320 pixelů, který pohání 230mAh článek baterie. V pohotovostním režimu sice vydrží až 30 dnů, ale vzápětí se zapnutou funkcí Bluetooth 4.0 klesá na 10 dnů. Při nepřetržitém sledování sportovních aktivit se dostanete k 20 hodinám.

Kospet Raptor 2 550x389x

Zdroj: Gizmochina.com

Odolnost je podložena certifikací IP68 a vodotěsnost zaručují do hloubky 50 metrů. Uživatelské rozhraní obsahuje celkem 50 různých ciferníků. Sportovně založené uživatelé potěší široký výběr aktivit – např. běh, chůze, lyžování, plavání, basketbal. Snímač tepové frekvence umí sledovat srdeční rytmus po celý den.

Kospet Raptor 3 539x418x Kospet Raptor 4 527x267x

Zdroj: Gizmochina.com

Ze základních funkcí lze zmínit monitor spánkové aktivity, ovládač hudebního přehrávače, aktuální počasí nebo notifikace ze spárovaného zařízení. Kompatibilita je zaručena mezi telefony s Androidem 5.1 a vyšší nebo iOS 9.0 a vyšší. Nakonec prodejní cena vychází na 37,99 dolarů (tj. cca 848 Kč).

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat