reklama

Huawei 10. září představí tři nové produkty

Huawei 10. září představí tři nové produkty
2020-08-27T18:00:07+01:00
• 27. 8. 2020

Zdroj: GSMArena

Neočekáváme, že bychom se už v září dočkali modelové řady Mate 40. Zato plánuje Huawei v tomto období představit tři jiné produkty. Tuto skutečnost potvrdila sama společnost. 

Huawei chystá nové modely

K představení tří kousků má dojít 10. září letošního roku. Dokazuje to pozvánka společnosti Huawei, na které se nachází obrazce tří produktů. Předtím, než se pustíme do odhalení produktů, akce je naplánována na stejné datum, jako Huawei Developer Conference 2020. Lze tedy předpokládat, že produkty budou představeny právě na této konferenci. 

Huawei

Zdroj: Gizmochina

Jak lze vidět na přiloženém obrázku, firma chystá tři nové produkty. První naznačuje příchod MateBook X. Sice společnost představila minulý týden stejný model, ovšem s procesorem Intel. Tentokrát by Huawei mělo představit verzi Ryzen. 

Druhým produktem budou bezesporu chytré hodinky. Konkrétně má výrobce v plánu představit dva modely – Watch Fit a Watch GT 2 Pro. Třetím produktem by pak měl být reproduktor s vestavěným asistentem. Více podrobností v současnosti k dispozici nemáme. Vše podstatné se dozvíme již 10. září.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim