reklama

Chytrý vysavač 360 S9 pomůže ve vaší domácnosti sponzorovaný článek

Chytrý vysavač 360 S9 pomůže ve vaší domácnosti [sponzorovaný článek]
2020-08-14T17:53:24+02:00
• 14. 8. 2020

Automatický robotický chytrý vysavač 360 S9 toho opravdu umí hodně. Ve skutečnosti se nejedná pouze o vysavač, ale zařízení perfektně zastoupí funkci mopu! Není tedy problém s tímto jedinečným robotem, jak vysát, tak i vytřít. To umožňuje vestavěná mechanická nádrž na vodu.

Chytrý vysavač je skvělý pomocník do domácnosti

Můžete si tedy být jisti, že váš domov, nebo alespoň podlaha ve vašem domově, tak bude dokonale čistá. Se svým vysokým sacím výkonem až 2200 Pa je také schopný uklidit veškerý prach a jiné nečistoty, které se na podlaze nacházejí.

Chytrý vysavač Chytrý vysavač

Tento vysavač kupujte ZDE

Nebyl by to ale chytrý vysavač, kdyby se nedal ovládat pomocí smartphonu. Proto, krom standardní navigační výbavy, jako jsou senzory pro mapování okolí, které vysavači pomáhají navigovat se po místnostech, je zde i možnost kontroly přes telefon. Konkrétně si tak můžete třeba navolit, kde a kdy zrovna chcete, aby vysavač vysával. Můžete ho také pomocí mapy vašeho domu/bytu navést na konkrétní místo, které chcete vysát.

Pokud si tento krásně chytrý a praktický vysavač chcete pořídit, můžete tak učinit na webu Geekbuying. Zde se cena pohybuje za 13 775 Kč, což už je více než dobrá cena. Pokud však použijete náš kupón SMH360S9, zaplatíte jen 10 240 Kč. Navíc jej můžete zakoupit z českého skladu, tudíž se k vám vysavač dostane maximálně do 5 dnů. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim