reklama

Chytr├Ż vysava─Ź 360 S9 pom┼»┼że ve va┼í├ş dom├ícnosti sponzorovan├Ż ─Źl├ínek

Chytr├Ż vysava─Ź 360 S9 pom┼»┼że ve va┼í├ş dom├ícnosti [sponzorovan├Ż ─Źl├ínek]
2020-08-14T17:53:24+01:00
ÔÇó 14. 8. 2020

Automatick├Ż robotick├Ż chytr├Ż vysava─Ź 360 S9 toho opravdu um├ş hodn─Ť. Ve skute─Źnosti se nejedn├í pouze o vysava─Ź, ale za┼Ö├şzen├ş perfektn─Ť zastoup├ş funkci mopu! Nen├ş tedy probl├ęm s t├şmto jedine─Źn├Żm robotem, jak vys├ít, tak i vyt┼Ö├şt. To umo┼ż┼łuje vestav─Ťn├í mechanick├í n├ídr┼ż na vodu.

Chytr├Ż vysava─Ź je skv─Ťl├Ż pomocn├şk do dom├ícnosti

M┼»┼żete si tedy b├Żt jisti, ┼że v├í┼í domov, nebo alespo┼ł podlaha ve va┼íem domov─Ť, tak bude dokonale ─Źist├í. Se sv├Żm vysok├Żm sac├şm v├Żkonem a┼ż 2200 Pa je tak├ę schopn├Ż uklidit ve┼íker├Ż prach a jin├ę ne─Źistoty, kter├ę se na podlaze nach├ízej├ş.

Chytr├Ż vysava─Ź Chytr├Ż vysava─Ź

Tento vysava─Ź kupujte ZDE

Nebyl by to ale chytr├Ż vysava─Ź, kdyby se nedal ovl├ídat pomoc├ş smartphonu. Proto, krom standardn├ş naviga─Źn├ş v├Żbavy, jako jsou senzory pro mapov├ín├ş okol├ş, kter├ę vysava─Źi pom├íhaj├ş navigovat se po m├şstnostech, je zde i mo┼żnost kontroly p┼Öes telefon. Konkr├ętn─Ť si tak m┼»┼żete t┼Öeba navolit, kde a kdy zrovna chcete, aby vysava─Ź vys├íval. M┼»┼żete ho tak├ę pomoc├ş mapy va┼íeho domu/bytu nav├ęst na konkr├ętn├ş m├şsto, kter├ę chcete vys├ít.

Pokud si tento kr├ísn─Ť chytr├Ż a praktick├Ż┬ávysava─Ź chcete po┼Ö├şdit, m┼»┼żete tak u─Źinit na webu Geekbuying. Zde se cena pohybuje za 13 775 K─Ź, co┼ż u┼ż je v├şce ne┼ż dobr├í cena. Pokud v┼íak pou┼żijete n├í┼í kup├│n SMH360S9, zaplat├şte jen 10 240 K─Ź. Nav├şc jej m┼»┼żete zakoupit z ─Źesk├ęho skladu, tud├ş┼ż se k v├ím vysava─Ź dostane maxim├íln─Ť do 5 dn┼». Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodn├ş sd─Ťlen├ş za jeho┼ż obsah odpov├şd├í objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim