reklama

Xiaomi Microhoo je osobní klimatizace do USB a navíc je v obří slevě sponzorovaný článek

Xiaomi Microhoo je osobní klimatizace do USB a navíc je v obří slevě [sponzorovaný článek]
2020-07-19T19:36:13+02:00
• 20. 7. 2020

Je vám vedro třeba u vašeho počítače u vás doma? Nebo kdekoliv jinde? Dnes si představíme jedno možné jednoduché řešením, kterým je nový produkt od Xiaomi. Jedná se o zařízení s názvem Microhoo, což je taková menší osobní klimatizace do USB.

Xiaomi Microhoo klimatizace vás ochladí i z power banky

Xiaomi Microhoo je klimatizace, která ale nabízí celou řadu funkcí. Dokáže kromě chladného vzduchu fungovat také jako normální větráček a nebo zvlhčovač. Do nádoby u této mašinky je potřeba pro chlazení doplnit vodu, pro lepší účinnost ideálně s ledem. Na displeji zařízení lze pak regulovat intenzitu v 99 krocích.

Xiaomi Microhoo kupujte zde, po zadání kuponu níže jen za 1090 Kč!

Cafago Cafago

Máte navíc také možnost nastavit časované vypnutí třeba po jedné hodině. Dostupný je též režim pro spánek, kdy je Xiaomi Microhoo tišší. Maximální výkon činí 6 W a energii této klimatizaci dodáte přes konektor USB-C. Pro napájení buď můžete použít adaptér do zásuvky a nebo power banku. Ideální řešení tak třeba také na chalupu.

Tuto krásnou klimošku nyní koupíte zde za skvělou cenu 1264 Kč, přičemž standardní cena je o 74 % vyšší! Ušetříte tak více než 3 tisíce Kč. Díky naší spolupráci s obchodem Cafago.com vám ale nyní po zadání slevového kupónu CFGHK přinášíme tento produkt zde za finální cenu 1090 Kč. Doprava je jako vždy zdarma.

Cafago Cafago

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim