reklama

WhatsApp testuje dvě užitečné funkce

WhatsApp testuje dvě užitečné funkce
2020-06-13T18:00:59+01:00
• 13. 6. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Mobilní kecálek WhatsApp v současné době testuje spoustu užitečných funkcí, včetně nového vyhledávání zpráv dle data a lepší správu úložiště. O této skutečnosti informoval server WABetaInfo, který sepsal rovnou celou zprávu.

WhatsApp pracuje na vyhledávání dle data

Podle ní WhatsApp připravuje funkci pro vyhledávání zpráv podle data, což v praxi uživateli umožní v konverzaci rychle přejít na konkrétní datum zprávy. V podstatě bude pro uživatele jednodušší přejít na konverzaci, která probíhala před několika dny s konkrétní osobou. 

WhatsApp

Zdroj: TheNextWeb

Během spuštěné funkce se vždy objeví rozhraní malého kalendáře, který vám pomůže s orientací v chatu právě podle data. To ale není vše, co společnost v současnosti vyvíjí, respektive testuje. 

Objevit se může také lepší správa úložiště

Další užitečnou funkcí, která se může brzy objevit všem uživatelům, je možnost spravovat úložiště. Doposud podobnou funkcionalitu aplikace nabízela, ovšem ta vám zobrazila pouze číslo indikující, kolik paměti chat zabírá. Nadcházející funkce však pomůže s efektivní správou. 

WhatsApp

Zdroj: TheNextWeb

Uživatel bude mít k dispozici samostatnou kartu, na které se budou nacházet kategorie „Large Files“ a „Forwarded Files“. Není ale jasné, co přesně pro WhatsApp znamená velké soubory. Ovšem díky druhé kategorii Forwarded Files budete moci jednoduše mazat duplikáty. Všechny tyto funkcionality se v současnosti vyvíjí, takže není stanoven deadline, do kdy budou zpřístupněny veřejnosti. 

Zdroj: thenextweb.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Radek Nakládal

15. 6. 2020, 6:37

Lepší by bylo, kdyby umožnil ukládat videa na kartu.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim