reklama

Motorola One Fusion zamíří do střední třídy

Motorola One Fusion zamíří do střední třídy
2020-06-26T14:38:51+02:00
• 27. 6. 2020

Zdroj: Worldatlas.com

Takřka jen pár dnů od oficiálního představení modelu One Fusion+ od společnosti Motorola se začínají na široké veřejnosti objevovat přesnější informace kolem telefonu bez „plusového“ znaménka. Databáze Google Play Console přináší první prvky výbavy ze strohého seznamu specifikací, a dokonce je zařízení doporučováno v rámci programu Android Enterprise, který využívají hlavně podniky nebo státní správy.

Žádný nadstandard

Mobilní novinku vyvíjejí pod kódovým označením Astro a rovnou jí podle posledních zpráv můžeme připsat 6,5palcový displej s HD+ rozlišením. Očekávaný výřez ve tvaru padající kapky by měl obsahovat přední 8megapixelovou kamerku na oblíbené selfie fotografie.

Motorola One Fusion 1023x594x

Zdroj: Gizmochina.com

Výrobce zřejmě připravuje minimálně dvě hardwarové konfigurace, které budou seskládány z 4/6GB operační paměti RAM a 64/128GB interního úložiště. Podpora paměťových microSD karet doposud nikdo nezmínil. Vše má spojovat osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 616.

Motorola One Fusion 400x400x

Zdroj: Gizmochina.com

V zadní části lze vyhlížet 5 000mAh článek baterie a čtyři snímače fotoaparátu, kde hlavní slovo dostane 48megapixelový objektiv ISOCELL Bright GM1 z dílny jihokorejského Samsungu. Doprovázet jej bude 8MPx, 5MPx a 2MPx senzor. Prozatímní výbavu uzavírá předinstalovaný operační systém Android v poslední dostupné verzi 10 či dvě barevné varianty (černá, modrá).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim