reklama

Motorola One Fusion zamíří do střední třídy

Motorola One Fusion zamíří do střední třídy
2020-06-26T14:38:51+01:00
• 27. 6. 2020

Zdroj: Worldatlas.com

Takřka jen pár dnů od oficiálního představení modelu One Fusion+ od společnosti Motorola se začínají na široké veřejnosti objevovat přesnější informace kolem telefonu bez „plusového“ znaménka. Databáze Google Play Console přináší první prvky výbavy ze strohého seznamu specifikací, a dokonce je zařízení doporučováno v rámci programu Android Enterprise, který využívají hlavně podniky nebo státní správy.

Žádný nadstandard

Mobilní novinku vyvíjejí pod kódovým označením Astro a rovnou jí podle posledních zpráv můžeme připsat 6,5palcový displej s HD+ rozlišením. Očekávaný výřez ve tvaru padající kapky by měl obsahovat přední 8megapixelovou kamerku na oblíbené selfie fotografie.

Motorola One Fusion 1023x594x

Zdroj: Gizmochina.com

Výrobce zřejmě připravuje minimálně dvě hardwarové konfigurace, které budou seskládány z 4/6GB operační paměti RAM a 64/128GB interního úložiště. Podpora paměťových microSD karet doposud nikdo nezmínil. Vše má spojovat osmijádrový procesor Snapdragon 710 od Qualcommu s grafickým čipem Adreno 616.

Motorola One Fusion 400x400x

Zdroj: Gizmochina.com

V zadní části lze vyhlížet 5 000mAh článek baterie a čtyři snímače fotoaparátu, kde hlavní slovo dostane 48megapixelový objektiv ISOCELL Bright GM1 z dílny jihokorejského Samsungu. Doprovázet jej bude 8MPx, 5MPx a 2MPx senzor. Prozatímní výbavu uzavírá předinstalovaný operační systém Android v poslední dostupné verzi 10 či dvě barevné varianty (černá, modrá).

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim