reklama

Samsung aktualizuje modely Gear S3 a Gear Sport

Samsung aktualizuje modely Gear S3 a Gear Sport
2020-05-15T15:00:49+01:00
• 15. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

Nalijme si sklenku čistého vína a přiznejme si, že není nic lepšího, než se ráno probudit a zjistit, že naše staré zařízení dostalo novou aktualizaci. Přesně to se nyní stalo uživatelům zařízení Samsung Gear S3 a Gear Sport. Zveřejněný instalační balíček nahrazuje starého hlasového asistenta S Voice asistentem Bixby a přidává několik funkcí z Galaxy Watch Active 2. 

Samsung Gear S3 a Gear Sport dostávají nové funkce

S Voice byl původní hlasový asistent jihokorejské společnosti, ale od současného Bixby byl velmi odlišný. S Voice byl totiž více zaměřen spíše na úkoly než na klábosení s uživatelem. Jak již bylo řečeno v jiných článcích, Bixby dokáže udělat vše, co S Voice, takže uživatelé neztrácí žádnou funkčnost. Bixby však nabízí mnohem čistší rozhraní a mnoho funkcionalit. 

Můžete skrze něj například nastavit budík či jej vyvolat slovním spojením „Hi, Bixby“, tedy pokud je displej hodinek zapnutý. Pokud vás tolik neláká nový hlasový asistent, více vzrušující pro vás budou funkce z Watch Active 2. 

Samsung

Zdroj: XDA-Developers

Aplikace spuštěné na pozadí, jako například měřič aktivity, se po aktualizaci zobrazují jako ikona na ciferníku. Díky tomu můžete rychle skočit zpět do aplikace. Mezi další novinky patří vertikální zobrazení seznamu aplikací, nové emotikony s více odstínů pleti, vylepšená detekce spánku, jednodušší čtení na displeji Always-on Display a snadnější přizpůsobení Quick Toggles.

Aktualizace pro řadu Samsung Gear S3 má označení R76*XXU2FTD4, zatímco na Gear Sport dorazí firmware s označením R600XXU1DTD3. Uživatelé v USA a Jižní Koreji by již měli mít k této aktualizaci přístup, ostatní země si musí ještě chvíli počkat. Bixby nemusí být zajímavý pro každého uživatele, ale ostatní funkce zní pěkně. A že Samsung podporuje i takto stará zařízení je jedině plus.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Roman Slováček

17. 5. 2020, 11:09

Hlavně ty emotikony s více odstíny pleti. 🖕

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim