Nové levné iPady možná už na podzim, Apple brýle nejdřív v roce 2022

Nové levné iPady možná už na podzim, Apple brýle nejdřív v roce 2022
2020-05-15T13:30:58+02:00
• 15. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Známý a spolehlivý analytik Ming-Chi Kuo přichází s novými informacemi. Podle jeho slov bychom se letos nebo příští rok na jaře měli dočkat hned dvou iPadů o nové velikosti. Krom toho zmiňuje, že Apple údajně pracuje na chytrých brýlích s rozšířenou realitou. Dříve než v roce 2022 je však nemáme očekávat.

Nové velikosti iPadů máme očekávat již tento podzim

Apple údajně pracuje na dvou nových modelech iPadu, přičemž jeden z nich má mít úhlopříčku 10,8 palce a má se pravděpodobně jednat o nástupce levného iPadu nebo iPadu Air. Krom toho má dorazit nový iPad mini s úhlopříčkou 8,5-9 palce. Obě novinky mají jít po stopách iPhonu SE, tedy výkonného procesoru a dostupnou cenu. Ohledně designu Kuo nic nezmiňuje. Ztenčení rámečků by bylo nicméně velmi vítané.

A5 notebook 1108x811x

Teoretická podoba iPadu mini; Zdroj: Macrumors.com

Druhou novou informací jsou pokračující práce na Apple Glasses. Ty by mohly být představeny v roce 2022 a údajně mají nabídnout nový operační systém rOS (reality OS). Apple údajně experimentuje s dotykovými plochy, hlasovým ovládáním a různými gesty. Disponovat mají dále displejem s vysokým rozlišením a mají využívat také výkon iPhonu.

Apple brýle jsou nicméně ještě daleko, my se už nyní těšíme na nové iPady. Malý bezrámečkový iPad mini by se nám rozhodně líbil.

Zdroj: macrumors.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat