Realme připravuje vlastní chytré hodinky

Realme připravuje vlastní chytré hodinky
2020-05-01T15:30:52+02:00
• 1. 5. 2020

Zdroj: Klgadgetguy.com

Chytré hodinky zatím sice nejsou součástí portfolia společnosti Realme, ale to by se mohlo záhy změnit během několika následujících dnů či týdnů. Generální ředitel firmy Madhav Sheth s nimi na zápěstí již vícekrát vystoupil před kamerami a navíc některé vlastnosti u zařízení přibližují dostupné informace z kuloárů. Výrobce je postaví hned vedle fitness náramku, který byl představen začátkem března tohoto roku.

Realme Watch

Čtvercový ciferník dostane zaoblené hrany a pásek bude pevně spojen s pouzdrem, což znamená, že řemínek bohužel nepůjde uživatelsky vyměnit. Přední panel má zabrat 1,4palcový TFT LCD displej s rozlišením 320 x 320 pixelů. Zvýšenou odolnost podpoří certifikace IP68.

Realme Watch 2 811x466x

Zdroj: Gizmochina.com

Pouze jediné hardwarové tlačítko poslouží k ovládání v prostředí, které nezastoupí řešení Wear OS od Googlu. Vlastní softwarové rozhraní v základu nabídne 5 základních ciferníků. Ostatní obsah potom umožní stáhnout z doprovodného obchodu. Baterie o velikosti 160 mAh by měla vydržet v provozu až 7 dnů při 24hodinovém snímání tepové frekvence.

Realme Watch 1 729x147x

Zdroj: Gizmochina.com

Realme nezapomnělo přidat ani senzor SpO2 na měření kyslíku v krvi, ale naopak zase chybí GPS modul. Konektivitu zajistí pouze Bluetooth 5.0. Kromě běžných funkcí dokáží hodinky zaznamenávat aktivitu až u 15 různých sportů. Čínský výrobce neprozradil přesné datum představení, i když „velmi brzy“ odpovídá krátkému časovému období.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat