reklama

Realme připravuje vlastní chytré hodinky

Realme připravuje vlastní chytré hodinky
2020-05-01T15:30:52+01:00
• 1. 5. 2020

Zdroj: Klgadgetguy.com

Chytré hodinky zatím sice nejsou součástí portfolia společnosti Realme, ale to by se mohlo záhy změnit během několika následujících dnů či týdnů. Generální ředitel firmy Madhav Sheth s nimi na zápěstí již vícekrát vystoupil před kamerami a navíc některé vlastnosti u zařízení přibližují dostupné informace z kuloárů. Výrobce je postaví hned vedle fitness náramku, který byl představen začátkem března tohoto roku.

Realme Watch

Čtvercový ciferník dostane zaoblené hrany a pásek bude pevně spojen s pouzdrem, což znamená, že řemínek bohužel nepůjde uživatelsky vyměnit. Přední panel má zabrat 1,4palcový TFT LCD displej s rozlišením 320 x 320 pixelů. Zvýšenou odolnost podpoří certifikace IP68.

Realme Watch 2 811x466x

Zdroj: Gizmochina.com

Pouze jediné hardwarové tlačítko poslouží k ovládání v prostředí, které nezastoupí řešení Wear OS od Googlu. Vlastní softwarové rozhraní v základu nabídne 5 základních ciferníků. Ostatní obsah potom umožní stáhnout z doprovodného obchodu. Baterie o velikosti 160 mAh by měla vydržet v provozu až 7 dnů při 24hodinovém snímání tepové frekvence.

Realme Watch 1 729x147x

Zdroj: Gizmochina.com

Realme nezapomnělo přidat ani senzor SpO2 na měření kyslíku v krvi, ale naopak zase chybí GPS modul. Konektivitu zajistí pouze Bluetooth 5.0. Kromě běžných funkcí dokáží hodinky zaznamenávat aktivitu až u 15 různých sportů. Čínský výrobce neprozradil přesné datum představení, i když „velmi brzy“ odpovídá krátkému časovému období.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim