reklama

Přehled novinek na ITnetwork #9 – Android programování ConstraintLayout, aplikace ALU v C# .NET, DetRadioPlayer v Autolt a další

Přehled novinek na ITnetwork #9 – Android programování ConstraintLayout, aplikace ALU v C# .NET, DetRadioPlayer v Autolt a další
2020-05-10T18:00:46+02:00
• 10. 5. 2020

První díl série „To nej z uplynulého týdne“ vyšel v roce 2013 a jedná se o jeden z nejdéle vydávaných seriálů na české mobilní scéně. Nyní pro vás ve spolupráci s partnerským webem ITnetwork.cz vydáváme seriál, který se soustřeďuje na vývoj softwaru.

Android programování – ConstraintLayout

Další lekce seriálu Javy pro Android je tady – a tentokrát se v ní blíže podíváme na ConstraintLayout a jeho základní vlastnosti. Odkaz na celou sekci najdete zde.

1 143x250x

ALU v C# .NET

V našem C# .NET zdrojákovišti přibyla další aplikace. Jedná se o simulaci 8 bitové Aritmeticko Logické jednotky, která je naprogramována ve Visual Studiu 2019 za použití Windows Forms. Odkaz s bližšími informacemi a možností stažení pak najdete zde.

2 250x79x

DetRadioPlayer v Autolt

Jedná se o aplikaci vytvořenou jedním z našich uživatelů, která umí přehrávat rádio stanice pomocí souborů *.radio a také umí přidávat další rádio stanice. Odkaz na stažení aplikace spolu se zdrojovými kódy najdete zde.

3 512x512x

Unity (C#) Android: MenuPart, Eraser, pozadí 2

Do našeho seriálu věnovaného Unity přibyla další lekce. V té se zaměříme na ničení stalagů a vytvoříme si arkádové levely. Odkaz na článek najdete zde.

4 250x147x

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redakce

Dotekománie vás provede světem mobilních zařízení a technologií. Čtěte, ptejte se, komentujte.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat