reklama

Huami spouští předprodej Amazfit BIP Lite 1S

Huami spouští předprodej Amazfit BIP Lite 1S
2020-05-06T09:30:50+02:00
• 6. 5. 2020

Zdroj: Xiaomiadictos.com

Nabídka s nositelnými zařízeními se momentálně rozšiřuje o jeden čerstvý přírůstek, o který se tentokrát postarala společnost Huami Technologies. Značka zapadá do širokého portfolia Xiaomi a jejich nejznámější sérií je řada hodinek Amazfit. Novinku můžete v prvních obchodech najít pod názvem Amazfit BIP Lite 1S. Předprodej byl právě spuštěn na domácím trhu s tím, že první kusy začnou expedovat v pátek 8. května.

Téměř bez kompromisů

Strojek ve tvaru čtverce zabírá 1,28palcový displej s rozlišením 176 x 176 pixelů. Chrání jej odolné sklo Gorilla Glass 3 s 2,5D zakřivením a nechybí ani užitečná funkce Always-On. Zvýšená odolnost hodinek je podložena získanou certifikací IP68, takže prachové částice nebo voda do hloubky 5 metrů jim nedělá problém.

Huami Amazfit BIP Lite 1S 1 690x962x Huami Amazfit BIP Lite 1S 2 690x1150x

Zdroj: Gizmochina.com

Článek baterie s kapacitou 200 mAh má sice vydržet až 30 dnů bez nabíjení, ale výdrž klesá s množstvím aktivovaných funkcí. Ostatní výbava zahrnuje barometr, kompas, funkci Bluetooth 4.2 Low Energy, snímač tepové frekvence, technologii NFC pro bezkontaktní placení, modul pro GPS a GLONASS.

Huami Amazfit BIP Lite 1S 2 450x450x Huami Amazfit BIP Lite 1S 1 1110x689x

Zdroj: Xiaomiadictos.com

Kromě standardních funkcí, jako je upozornění na příchozí hovor či možnost zjištění aktuálního počasí, tak zařízení dokáže sledovat 10 různých sportovních aktivit. Nakonec prodejní cena začíná zhruba u hranice 1 400 Kč a k dispozici jsou čtyři barevné varianty (bílá, černá, oranžová, růžová).

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat