reklama

Xiaomi hodinky, Yeelight a třeba chytré hodinky s teploměrem nově v akci na Gearbestu sponzorovaný článek

Xiaomi hodinky, Yeelight a třeba chytré hodinky s teploměrem nově v akci na Gearbestu [sponzorovaný článek]
2020-05-06T09:00:59+01:00
• 6. 5. 2020

Pojďme se dnes podívat na populární produkty ve známém internetovém obchodě Gearbest.com, které jsou nyní v akci. Podíváme se nejen na chytré hodinky, ale náš výběr zahrnuje také různé další příslušenství.

Produkty nyní v akci

TICWRIS GTS

Tyto chytré hodinky nabízejí měření tepu, sledování vašeho spánku, a dokonce jako jedny z mála měření vaší tělesné teploty. To umožňuje měřit nejen teplotu na povrchu kůže, ale i přímo tu tělesnou teplotu. Výhodou je také průběžné měření, takže teplotu můžete sledovat celý den.

Ticwrist GTS kupujte ZDE za 669 Kč 

en 15 1 1920x1105x

Hodinky nabízejí pěkný design v čele se zakulaceným hranatým ciferníkem. Displej má úhlopříčku 1,3 palců a baterie vydrží až 5 dní používání. Velice potěší vyšší odolnost s certifikací IP68.

en 032 1920x891x

 

Xiaomi Amazfit A1608 Bip

První model je již vcelku známý a jeho dominantou je 1,28″ hranatý displej. Srdcem celého zařízení je baterie s kapacitou 190 mAh. Na jedno nabití pak hodinky vydrží až 4 měsíce, přičemž baterii dobijete zhruba za dvě hodiny čistého času.

Xiaomi Amazfit Bip kupujte nyní ZDE za cenu 1562 Kč

Čínský výrobce se zde rozhodl také implementovat certifikaci IP68 zaručující ochranu proti vodě a prachu. Pro spárování telefonu s hodinkami je zde zabudováno Bluetooth ve verzi 4.0.

Jakmile máte telefon spárovaný, můžete pomocí Amazfit přijímat příchozí hovory. Software vás dokonce upozorní na příchozí SMS zprávy a další oznámení. Jakožto sportovci v praxi oceníte funkce typu měření tepové frekvence, krokoměr a tak podobně.

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi má se svými chytrými náramky již dlouho tradici, a tak nesmí v našem výběru chybět ani jeho velmi povedená čtvrtá generace Mi Band. Tento náramek asi není třeba ani podrobněji představovat. Jen ve stručnosti – nabízí 0,95palcový AMOLED displej, nejnovější Bluetooth 5.0, voděodolnost 5 ATM a baterií s výdrží až 20 dní.

Xioami Mi Band 4 kupujte ZDE za  694 Kč

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mijia Sensor Night Light

Velmi pěkné příslušenství především do domácnosti je chytré osvětlení. Jedním z nich je také Mijia noční světlo. To se automaticky zapne díky infračervenému senzoru se záběrem 120 stupňů, pokud budete v jeho blízkosti. Poté pokud nedetekuje vaši přítomnost, tak do 15 sekund zhasne.

Xiaomi noční světlo Mijia kupujte ZDE nyní jen za 270 Kč

Xiaomi 20W rychlá bezdrátová nabíječka

Xiaomi nabízí velmi pěknou bezdrátovou nabíječku s maximálním výkonem 20 W, který využijete spolu s Xiaomi Mi 9. Podporuje samozřejmě ale i všechny ostatní telefony díky standardu Qi s výkonem 10 W.

Xioami 20W bezdrátovou nabíječku kupujte ZDE nyní za 21,99 dolaru

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat