reklama

Veletrh IFA 2020 v Berlíně letos změní koncept, bude zřejmě online

Veletrh IFA 2020 v Berlíně letos změní koncept, bude zřejmě online
2020-04-22T16:30:54+01:00
• 22. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Veletrh IFA v Berlíně se letos nebude konat kvůli zákazu pořádání velkých akcí nad 5000 lidí v Berlíně až do 24. října 2020. Organizátoři nyní oznámili, že IFA bude jiná než obvykle a máme se těšit na nový inovativní koncept. Už teď je však téměř jisté, že bude bez návštěvníků.

Veletrh IFA v Berlíně bude letos jiný

Tradičně se veletrh spotřební elektronika IFA v Berlíně koná na začátku září, letos pak měl být od 4. do 9. září. Vzhledem k současné pandemii a zákazu velkých akcí v Berlíně byli organizátoři nuceni již nyní veletrh změnit, ačkoliv do jeho začátku zbývají více než 4 měsíce. Koncept celého veletrhu bude pro letošní ročník změněný, jak konkrétně ale tvůrci ještě neoznámili. Prý na tom nyní pracují. Pravděpodobně dojde k využití online přenosů.

Veletrh IFA tak potkal stejný osud jako Mobile World Congress, který se měl konat na konci února v Barceloně. Ten byl kvůli pandemii nemoci Covid-19 také zrušený. Výrobci tak musí počítat i nadále s představováním především pomocí online přenosů. A jaký byl obvykle veletrh IFA si můžete připomenout v našem starším pořadu Na Dotek níže.

Zdroj: b2b.ifa-berlin.com

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Redaktor a moderátor na našem YouTube kanálu a nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim