Redmi Band je nový chytrý fitness náramek s nízkou cenou

Redmi Band je nový chytrý fitness náramek s nízkou cenou
2020-04-03T10:58:27+02:00
• 3. 4. 2020

Spekulovalo se, že by mělo dnes dojít k představení nového chytrého náramku od Xiaomi. Mnozí zmiňovali název Xiaomi Mi Band 5, ale ve skutečnosti došlo na uvedení trochu jiného zařízení. Můžete přivítat Redmi Band, první svého druhu pod značkou Redmi by Xiaomi.

Redmi Band

Dnes Redmi by Xiaomi představil v rámci desátých narozenin Xiaomi svůj první chytrý fitness náramek, který zřejmě není jen přejmenovaný model z dřívějška. Než se dostaneme k nějakým specifikacím, asi je dobré zmínit cenu, která je pouze 99 juanů, což je v přepočtu přibližně 356 Kč. U nás by se tato novinka mohla teoreticky prodávat za 470 Kč, což je skutečně nízká cena.

V základu se nabízí obdélníkový displej s úhlopříčkou 1,08 palců. V základu je k dispozici celkem 72 různých ciferníků. Nezapomnělo se na senzor srdečního tepu a dokonce je zde k dispozici NFC pro placení. Jestli bude fungovat s Google Pay, není v tuto chvíli jasné, ale zdroje naznačují, že tato funkce bude k dispozici.

Redmi Band

Zdroj: Xiaomi

Na jedno nabití vydrží Redmi Band až 14 dnů, přičemž zvládne monitorovat zdravotní stav po dobu 24 hodin. Součástí jsou nejrůznější sportovní režimy a nechybí monitorování spánku. Nabíjení Redmi Band je velmi jednoduché, jelikož nepotřebujete dodatečný kabel. USB konektor je totiž součástí náramku, takže jej stačí připojit v podstatě k jakémukoliv zdroji.

V Číně se začne tato novinka prodávat již příští týden. Kdy a jestli se k nám dostane, zatím nevíme, ale rozhodně nebude těžké si jej zakoupit i skrze zahraniční obchody.

Zdroj: pricebaba.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat