reklama

nubia Play dorazí s čtečkou otisků prstů v displeji či 144 Hz

nubia Play dorazí s čtečkou otisků prstů v displeji či 144 Hz
2020-04-19T18:00:51+01:00
• 19. 4. 2020

Zdroj: GearAllNews

Nový smartphone nubia Play dorazí už 21. dubna a konečně už víme, jak zhruba novinka bude vypadat. Rovnou prozradím, že telefon nebude mít žádný výřez a ani průstřel v displeji. Společnost ZTE se bude i nadále držet tradičních ultratenkých rámečků či předního fotoaparátu uvnitř zařízení. 

nubia Play bude představen už za několik dní

Na internetu se objevilo dokonce také video zachycující telefon. Video odhalilo obnovovací frekvenci nubia Play, která by měla činit 144 Hz a 240 Hz při dotyku. V podstatě se bude jednat o podobné specifikace, jako nabízí herní bratříček nubia Red Magic 5G. 

nubia Play

Zdroj: GSMArena

Srdcem telefonu nubia Play má být také procesor Snapdragon 765G, o čemž se spekulovalo několik týdnů zpět. CEO společnosti také potvrdil, že novinka bude mít Quick Charge 4.0, což je  podpora rychlého nabíjení. Samotná baterie pak pojme kapacitu 5 100 mAh. Kromě toho generální ředitel na sociální síti Weibo publikoval video, ve kterém ukazuje schopnosti zadních fotoaparátů. Očekávat tak můžeme působivé zaostřovací schopnosti a velmi realistické barvy. I když je zde pravděpodobné, že při tvorbě videa byl použit další hardware. 

Nový telefon značky nubia nabídne také čtečku otisků prstů přímo v displeji, čímž se potvrzuje přítomnost OLED panelu. Telefon bude představen za několik málo dní a už se nemůžeme dočkat, jak novinka bude v praxi pracovat.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim