Mobilní telefony Aligator: Perfektní pro seniory i mobilní začátečníky sponzorovaný článek

Mobilní telefony Aligator: Perfektní pro seniory i mobilní začátečníky [sponzorovaný článek]
2020-04-06T06:30:36+02:00
• 6. 4. 2020

Značka Aligator je známá tzv. seniorskými telefony. Ty jsou charakteristické většími tlačítky, která jsou spojena s lepší čitelností při horším zraku a snazším ovládáním. Mobil dále disponuje SOS tlačítkem, které jednoduše přivolá pomoc díky nouzové SMS. V Mobil Pohotovosti zakoupíte všechny zajímavé modely, které babičkám a dědečkům usnadní život i jim pomohou zůstat v kontaktu.

Aligator

Všechny vybrané modely obsahují službu SOS Locator – funkci, která umožňuje snadno přivolat pomoc. Po stisku tlačítka telefon automaticky vytočí přednastavené telefonní číslo a zároveň odešle nouzovou SMS zprávu, která díky vestavenému satelitnímu GPS přijímači obsahuje i přesnou polohu telefonu. Příjemce zprávy si tak jedním kliknutím snadno zobrazí v mapě, kde se telefon nachází.

S5220 Senior je vybaven specifickým prostředím, které zásadně zjednodušuje používání dotykového telefonu. Smartphone navíc podporuje komunikátory WhatsApp, Messenger, Skype nebo Viber, takže budete vždy ve spojení. Model také zaujme velkým a kontrastním displejem.

Aligator S5520 Senior je k dispozici ve čtyřech barvách za 1 619 Kč.

Mobilní telefon Aligator SENIOR A900 je vybaven velkým a přehledným displejem, díky kterému jsou všechny položky v menu skvěle čitelné. Díky zabudovanému krokoměru se můžete držet ve formě a s pomocí nabíjecího stojánku bude telefon vždy připraven k užívání. Telefon také dokáže určit polohu s přesností na metry díky GPS.

Aligator SENIOR A900 zakoupíte za 1 499 Kč.

1080 1080 aligator A9000 1080x1080x

Intuitivní a lehký model A670 Senior splňuje všechny předpoklady pro příjemné a jednoduché ovládání, takže je jeho používání snadné i pro úplné začátečníky. Velká tlačítka pomohou třeba při psaní SMS.

Aligator SENIOR A670 pořídíte za 888 Kč.

1080 1080 aligator A670 1080x1080x

Telefon Aligator SENIOR A321 má všechny potřebné funkce, které vám velmi ulehčí život. Nejen budík, kalkulačku a svítilnu, ale podporuje i hudební soubory a FM rádio. Výrazná, hmatem dobře rozlišitelná tlačítka, napomáhají v ovládání i osobám se sníženou pohyblivostí prstů. Základní paměť můžete rozšířit pomocí MicroSD karty.

Aligator SENIOR A321 bude váš za 679 Kč.

1080 1080 aligator A321 1080x1080x

Vybrané telefony zakoupíte v jedné z prodejen Mobil Pohotovosti, kde můžete navíc i stávající kousek prodat a získat tak lepší cenu nového modelu. Využít také můžete výhodnější cenu pojištění přístroje a dopravu zdarma od 500 Kč.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat