reklama

iPhone 9 je na spadnutí, zde jsou důkazy

iPhone 9 je na spadnutí, zde jsou důkazy
2020-04-08T08:00:14+01:00
• 8. 4. 2020

Zdroj: OnLeaks

2

Další důkazy o tom, že společnost Apple vydá nový levný iPhone 9, se objevily na webových stránkách jednoho čínského obchodu. Druhá zmínka pak na věrohodnějším zdroji, konkrétně na stránkách telekomunikační firmy Verizon. 

iPhone 9 bude velice brzy představen

Čínská maloobchodní společnost JD.com zveřejnila ve svém online obchodu zástupný symbol pro takzvaný iPhone 9. Samotný obchod má na svém webu jakousi upoutávku na nový chytrý telefon značky Apple. Ovšem to je vše, co se zde nachází. Žádné konkrétní specifikace zde nehledejme. 

EU1qweMXgAEogcV 1151x1517x

Zdroj: MacRumors

Dalším důkazem, že iPhone 9 bude brzy na světě, je Verzion. Leaker Jon Prosser si v seznamu chytrých telefonů pro Verizon všiml, že společnost očekává příchod nového 4,7palcového levného iPhonu. 

Apple iPhone 9 Listing on JD 1600x870x

Zdroj: MacRumors

Spekulace poslední dny opravdu nabývají na své síle a my už jen očekáváme, kdy Apple telefon formálně představí. V podstatě tyto dva zmíněné důkazy jsou jen třešničkou na dortu. Pokud stále nevěříte, že se telefon představí, můžeme například zmínit firmu Belkin. Ta ve svém internetovém obchodě přidala podporu nejen pro iPhone 7 a iPhone 8, ale také iPhone SE. Samozřejmě, buďme stále v pozoru, neboť jde o spekulace. Zpravidla se ale v takové síle nemýlí, což mnohokrát bylo potvrzeno, stačí se podívat do historie.

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

8. 4. 2020, 9:07

Jen dohady, vyjde beztak až v Květnu nebo v Červnu, měl být před 3 dny a nic jen plané naděje 😂

Zdeněk Koutský

8. 4. 2020, 9:12

Musím říct, že je to celkem deprimující. Každý den několikrát projdu web Applu, jestli je devítka venku. Pořád nic 🙂😄 věříme ale, že dorazí. Když jsou spekulace takto silné + obchody jsou připraveny, je to jasné

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim