reklama

iPad Pro s Mini-LED displejem dorazí v roce 2021

iPad Pro s Mini-LED displejem dorazí v roce 2021
2020-04-18T11:30:47+01:00
• 18. 4. 2020

Zdroj: Apple

1

Uvedení nového 12,9palcového iPad Pro s technologií Mini-LED může být přesunuto až na rok 2021. Takové zpoždění Applu zřejmě nikdo nebude zazlívat, protože se tak stalo z důvodu komplexního designu panelu. S touto informací ale nepřišla samotná firma, ale analytik Jeff Pu. 

iPad Pro s Mini-LED panelem nabere zpoždění

Už v prosinci loňského roku analytik Ming-Chi Kuo, kterého všichni moc dobře známe, uvedl, že Apple vyvíjí až šest produktů s novou technologií Mini-LED. Jedním z těchto produktů je právě zmíněný 12,9palcový iPad Pro s čipem A14X. Ten měl být podle analytika původně představen ve třetím čtvrtletí letošního roku. Takový měl být plán Applu ještě před vypuknutím pandemie COVID-19. Bylo by tedy pochopitelné, kdyby se představení přesunulo kvůli přerušené spolupráce s dodavatelským řetězcem, který měl v Číně zákaz vykonávat činnost (kvůli koronaviru). Samotní inženýři firmy jsou nyní nuceni pracovat z domova. 

iPad Pro

Zdroj: MacRumors

Minulý měsíc pak leaker Jon Prosser prozradil, že nový iPad s 5G a čipem A14X dorazí ještě na konci letošního roku. Ten ale nebude mít žádné významné hardwarové změny. Ty by měly dorazit až začátkem roku 2021, kdy bychom se měli dočkat modelu s novým Mini-LED displejem. 

Apple minulý měsíc aktualizoval iPad Pro, ten ale přinesl velmi zanedbatelné inovace. V podstatě mezi novinky patří procesor A12Z Bionic, širokoúhlý fotoaparát, skener LiDAR pro rozšířenou realitu a lepší mikrofony. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Martin Jeřábek

18. 4. 2020, 16:52

Mini-led není o nic jiný než Oled, to co bude revoluce bude micro-led

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim