reklama

iOS 13.4.1 přináší opravu FaceTime a Bluetooth

iOS 13.4.1 přináší opravu FaceTime a Bluetooth
2020-04-07T19:33:57+01:00
• 7. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple trochu nečekaně právě vydala nový operační systém iOS 13.4.1 a iPadOS 13.4.1. Tyto dvě drobné aktualizace se zaměřují hlavně na opravy chyb, vylepšení výkonu a také vylepšení zabezpečení. Co je tedy nového?

iOS 13.4.1 opravuje nepříjemnou chybu ve FaceTime

Apple během minulého týdne zahájil beta testování iOS 13.4.5 a mnoho z nás se mohlo divit, kam se podělo iOS 13.4.1. Aktualizace je ale přeci jen tady a již nyní si ji můžete zdarma nainstalovat na svůj iPhone či iPad. 

iOS 13.4.1

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nový instalační balíček opravuje pár problémů. Jedná se ale o velice důležitou aktualizaci. Apple opravil problém, v jehož důsledku se nemohla zařízení s iOS 13.4 účastnit FaceTime hovorů se zařízeními se systémy iOS 9.3.6 a staršími nebo OS X El Capitan 10.11.6 a staršími. O tomto problému jsme vás nedávno informovali.

Aktualizace iOS 13.4 přerušila spojení se staršími modely iPhone a iPad. To v praxi znamenalo, že pokud jste ze svého iPhonu s operačním systémem iOS 13.4 volali pomocí FaceTime na iPhone s iOS 9, nedovolali jste se. Tento problém se týkal konkrétně hned několika zařízení. Řeč je o iPadu 2, iPadu třetí generace, iPhonu 4S, iPadu mini první generace a iPodu páté generace. Tato chyba je ale nyní opravena.

Společnost zapracovala také na dalším problému. Konkrétně byla vyřešena chyba v aplikaci Nastavení, která způsobovala selhání výběru rozhraní Bluetooth z nabídky rychlých akcí na ploše. To je ale z novinek vše. Pokud si chcete aktualizaci stáhnout, přejděte do Nastavení > Obecné > Aktualizace softwaru.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim