reklama

Huawei Watch GT2 nově podporují SpO2

Huawei Watch GT2 nově podporují SpO2
2020-04-12T18:00:45+01:00
• 12. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nejnovější aktualizace pro chytré hodinky Huawei Watch GT2 přináší podporu SpO2. Jedná se o novou funkci pro měření kyslíku v krvi. 

Huawei Watch GT2 nově zvládnou měřit kyslík v krvi

Společnost Huawei do svého systému LiteOS přináší velmi dobrou funkci SpO2. Funkce SpO2 má za úkol sledovat hladiny saturace kyslíkem v krevním řečišti. Díky tomu můžete zjistit, jak se vaše tělo přizpůsobuje během tréninku nebo ve vysokých nadmořských výškách. Tato funkce by měla být nyní k dispozici všem uživatelům.

Huawei Watch GT2

Zdroj: 9to5google

Instalační balíček má velikost zhruba 19 MB a novinka je součástí verze 1.0.6.26. Aktualizaci si samozřejmě můžete stáhnout prostřednictvím aplikace Huawei Health. Chcete-li hodinky aktualizovat, budete muset připojit Huawei Watch GT2 ke smartphonu přes Bluetooth. Poté aplikaci Huawei Health otevřete, přejděte na Zařízení> Huawei Watch GT2> Aktualizace firmwaru.

Huawei Watch GT2

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nové hodinky jsou k dispozici ve velikostech 46 a 42 mm. Nejde ale jen o rozdíl ve velikostech. Vybavenější model Huawei Watch GT 2 má 46 mm a disponuje například mikrofonem, reproduktorem a více než dvojnásobnou velikostí baterie. Společnost uvádí, že u této verze lze docílit až na dva týdny používání. Samozřejmě při využívání všech možností je tato doba značně zkrácena.

46mm model má zabudovanou baterii o kapacitě 455 mAh, menší Huawei Watch GT 2 má pak 215mAh baterii. Úhlopříčka displeje je u větší varianty 1,39 palců, menší má 1,2 palce, přičemž v obou případech jde o AMOLED displej.

O výkon se zde stará Kirin A1. Pro uživatelská data jsou k dispozici 4 GB prostoru, přičemž se nabízí 32 MB (46mm) nebo 16 MB RAM (42mm). Nabíjení je zde řešeno přes magnetický adaptér, nezapomnělo se na odolnost vůči vodě, a co se týče konektivity, nabízí se WiFi (2.4 GHz) a Bluetooth 5.1. Součástí je také GPS a GLONASS.

Zdroj: 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim