Honor Magic Earbuds – spolehlivý společník ve slušivém kabátku recenze

Honor Magic Earbuds – spolehlivý společník ve slušivém kabátku [recenze]
2020-04-29T19:30:36+02:00
• 29. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Správný výběr sluchátek je důležitý nejen ve chvílích zaslouženého odpočinku, ale čím dál častěji je využijeme i v práci. Poslední roky mezi sluchátky kralují ta bezdrátová. Nabízí pohodlnější manipulaci, šetří nám drahocenné minuty strávené rozmotáváním kabelů a nedá se jim odepřít ani delší životnost. Zorientovat se na současném trhu se může zdát komplikované, pokud se ale zaměříte na špičky ve svém oboru, nemůžete šlápnout vedle. Pojďme se podívat, co nabízí zbrusu nová sluchátka od Honoru a zda mohou být tím správným parťákem, při každodenních krocích, právě pro vás.

Honor Magic Earbuds: Jednoduchost a elegance na druhém místě, ochrana na prvním

Bytelný a těsně přiléhající obal nabízí sluchátkům spolehlivou ochranu před mechanickým poškozením, přesto se vám vejde do dlaně. Tvrdý plast s lesklým povrchem je velmi příjemný na dotek a oválný tvar se zaoblenými rohy na luxusním nádechu rozhodně neubírá. Na přední straně obalu nás titěrné světélko informuje o stavu baterie pouzdra a ještě menší, umístěné uvnitř, o baterii samotných sluchátek.

Honor Magic Earbuds

Zdroj: Dotekomanie.cz

Na zadní straně je umístěn USB-C port a vedle něj oblé párovací Bluetooth tlačítko. Sluchátka při vkládání do pouzdra jednoduše zapadnou na svá předurčená stanoviště pomocí drobných magnetů, umístěných na hlavicích. Kromě elegantního, minimalistického vzhledu a ochrany, pouzdro sluchátkům nabízí bezpečí před deštěm nebo vlhkem, takže se hodí jako ideální společník při sportovních aktivitách nebo výletech.

Honor Magic Earbuds

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pouzdro rovněž slouží jako dobíjecí powerbanka, která kapacitu baterie sluchátek ze zhruba 3,5 hodin prodlužuje až cca na 13. Plného nabití dosáhnete zhruba po hodině a čtvrt, což z nich činí spolehlivého parťáka na cesty.

Honor Magic Earbuds: Špunty pro male i velké

V balení kromě USB-C kabelu nacházíme také tři páry náhradních špuntů ve třech velikostech. Původně jsou na sluchátkách špunty v největší velikosti, které mi přijdou ideální, ale v případě potřeby menší velikosti stačí jen sáhnout do pytlíčku. Osobně vždy preferuji spíše špuntová sluchátka, protože narozdíl od jiných se mi nikdy nestalo, že by mě po čase začala tlačit a navíc perfektně sedí a těsní.

Honor Magic Earbuds rec 5 4032x3024x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Dříve jsem také často řešila problém, že se mi jiná sluchátka do uší nevešla a jejich užití bylo velmi nepříjemné. Se špunty ani necítíte, že je právě máte na sobě. Výhodu shledávám i při čištění. Špunty stačí sundat a proprat mezi prsty v mýdlové vodě a okolí sluchátek otřít navlhčenou vatovou tyčinkou, protože nečistoty nemají tendenci se zachytávat v mikrofonu, odkud přiznejme si, není vůbec příjemné je čistit.

Honor Magic Earbuds: Připojení

Velkým přínosem je automatické párování, o které se stará Bluetooth 5.0. Stačí se jednou spárovat se svým zařízením a pokud máte zapnutý Bluetooth, sluchátka se budou vždy připojovat automaticky vložením do ucha a dvojitým poklepáním na hlavici. Po vložení sluchátek do uší vás přivítá příjemný tón a vy víte, že vaše chvíle právě začíná.

Honor Magic Earbuds

Zdroj: Dotekomanie.cz

Zvuk se automaticky vypne po vyndání jednoho sluchátka z ucha, což předchází ztrátě a urychluje to schopnost vnímat okolí. K vypnutí zvuku ale opět postačí dvojité poklepání. Na blížící se limit výdrže baterie vás ve stále se zkracujících intervalech bude upozorňovat lehké zabzučení. Dříve se mi mnohokrát stávalo, že se mi sluchátka odmítala připojit, nebo se po uložení do pouzdra neodpojila, tak věřím že nebudu sama, kdo tuto automatizaci ocení.

Soukromá diskotéka v obýváku i v kanceláři

Doménou Honor Magic Earbuds je technologie aktivní redukce šumu. Mohu jedině potvrdit, jak perfektně potlačí okolní hluk a umožní vám vychutnat si zvuk bez rušivých vlivů. Člověk si připadá jako uzavřený ve zvukotěsné bublině, odkud se mu jen tak nechce odejít. Vibrace a kvalitní basy vás naprosto vtáhnou do atmosféry písní a budete se cítit jako na soukromém koncertě.

Honor Magic Earbuds

Zdroj: Dotekomanie.cz

Tuto schopnost oceníte v ruchu velkoměsta, v plné kanceláři, nebo v současném home office režimu. Představte si, že po spárování sluchátek mizí křik dětí, neslyšíte zvuk vysavače, rámus v kuchyni, ani povyk členů domácnosti a můžete se v klidu věnovat pracovním hovorům, nebo jen na chvíli vypnout. Dokonce ani partner na vrzající židli nyní už není překážkou. Sluchátka zajišťují vysoký příjem zvuku na obou stranách. Home office v karanténě se pak stává mnohem snesitelnější.

Jak zní kvalita?

Sluchátka jsou vybavena třemi zabudovanými mikrofony, což je na kvalitě zvuku velmi znát. Zvuk je vyvážený, v uchu příjemný a vychutnáte si hutné kvalitní basy i jemné výšky. Zaznamenáte i více muziky za nižší úroveň hlasitosti ve vašem zařízení. Obvykle mám se sluchátky nastavenou úroveň hlasitosti za dvěma třetinami plného rozsahu, a s Magic Earbuds nemusím dosáhnout ani na polovinu maximální hlasitosti, aby byl zvuk dostatečný.

V kvalitním ozvučení zní každá píseň lépe, proto si povšimněte, že budete mnohem méně často přeskakovat playlisty, protože si zkrátka vychutnáte každý tón.

Ulehčení přichází i při telefonování. Pro příjem hovoru stačí dvakrát poklepat na hlavici sluchátka, to samé platí i pro ukončení hovoru. Už žádné přepojování zvuku na telefonu, není totiž vůbec nutné mít ho u sebe. Sluchátka jsou k telefonu připojena do vzdálenosti zhruba 10 metrů.

Něco pro fajnšmekry

 • Bezdrátové rozhraní Bluetooth 5.0
 • Hmotnost pecky je 5,2 g a napájecího pouzdra 50 g
 • 10mm měniče s vyváženým zvukem
 • Frekvenční rozsah 20 Hz – 20 000 Hz
 • Technologie aktivní redukce šumu ANC
 • 3 integrované mikrofony
 • Výdrž baterie až 3,5 hodiny a 13 hodin s pouzdrem
 • Vodě odolný design (krytí IP54)

Pojďme si ještě jednou shrnout plusy a mínusy

Klady:

 • Elegantní a minimalistický design
 • Bytelné a vodě odolné pouzdro
 • Technologie aktivní redukce šumu
 • Automatické párování
 • Vysoká kvalita zvuku
 • Příjemná cena

Zápory:

 • Nižší výdrž baterie samotných sluchátek, což se ale vzhledem ke zvolení nejnovějších technologií není vůbec čemu divit

Finální verdikt a slovo závěrem

Honor představí sluchátka Magic Earbuds a další své novinky 29. dubna 2020 vrámci online akce na své Facebook stránce v 17:00. Po skončení akce, kde bude možnost soutěžit o spoustu zajímavých poukazů právě na představené produkty, se zahájí prodej pro Česko a Slovensko. Sluchátka bude možné zakoupit za 2 990 korun. V porovnání například s AirPods první generace se dostáváme na skvělý poměr cena/výkon. U AirPods je cena lehce vyšší, ale zvukotěsnosti jsme se u nich nedočkali.

Sluchátek se dočkáme ve dvou barvách – zářivě bílé a tyrkysové. Ze své osobní zkušenosti mohu doporučit sluchátka všema deseti, protože zde se opravdu dočkáte hodně a kvalitní muziky za málo peněz a navíc v luxusním provedení. Stávají se tak spolehlivým společníkem na veškeré aktivity a stylovým doplňkem zároveň. Jakmile jednou okusíte lahodný zvuk a blažený klid zvukotěsnosti, už nikdy nebudete chtít jít s kvalitou níž.

Za poskytnutí produktu děkujeme společnosti Honor. Produkt si můžete zakoupit na stránkách ZDE

honor logo wordmark 4300x1171x

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Evelyn Kofroňová

Žena z Vinohrad Studentka humanitních věd • Design • Makeup • Poezie • V ruce vychlazené suché bílé a v srdci Sex ve městě

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat