reklama

Apple TV+ může mít 40 mil. uživatelů, v roce 2024 přes 100 mil.

Apple TV+ může mít 40 mil. uživatelů, v roce 2024 přes 100 mil.
2020-04-17T19:40:50+01:00
• 17. 4. 2020

Zdroj: MacRumors

3

Americká společnost prozatím neoznámila oficiální čísla týkajících se předplatitelů služby Apple TV+. Analytik Dan Ives si ale myslí, že video streamovací služba má v současné době 30 až 40 mil. předplatitelů. Dodává ale jeden z hlavních důvodů. 

Apple TV+ má před sebou zatraceně dlouhou cestu

Ve své zprávě analytik také uvedl důvod, proč by se Apple neměl tolik radovat. Většina těchto předplatitelů totiž s největší pravděpodobností neplatí žádný měsíční poplatek. Místo toho využívají bezplatné roční předplatné, neboť si zakoupili nový iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV. Pokud ale Apple nezaspí, mohl by si počet ve větší míře udržet. 

Apple TV+

Zdroj: Apple Keynote

Zajímavé jsou ale také vyhlídky společnosti. V současnosti má Apple opravdu velkou uživatelskou základnu, která činí přibližně 925 mil. aktivních iPhone uživatelů po celém světě. A právě díky tomu plánuje v příštích třech až čtyřech letech získat 100 mil. předplatitelů služby Apple TV+. Tím by streamovací služba přeskočila nejen Apple Music, ale také další konkurenci. 

Analytik mimo jiné uvedl, že Apple má oproti konkurenci výhodu v podobě exkluzivních smluv a také dostatečných finančních prostředků. Společnost tak nemusí mít velký problém s tím, kdyby jeho seriály a filmy ze začátku nikdo nesledoval. Může si totiž dovolit nastavit dlouhodobé cíle a na nich pracovat. Vize 100 mil. předplatitelů se nyní zdá být velice optimistické. 

Zdroj: cultofmac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Ale k tomu je potřeba jedna věc. A to je mít vůbec co sledovat…

Zdeněk Koutský

17. 4. 2020, 22:23

líp bych to nenapsal :D

Zdeněk Koutský

17. 4. 2020, 22:24

Kdyby ale Apple zpřístupnil všechny seriály a filmy z iTunes Store, tak by byl jasnou jedničkou na trhu v rámci streamovacích video služeb

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim