reklama

Samsungu uniká model Galaxy A41

Samsungu uniká model Galaxy A41
2020-03-02T11:30:54+01:00
• 2. 3. 2020

Zdroj: ZDnet.com

K nedávnému úniku informací z benchmarku Geekbench se tentokrát připojuje několik dalších zdrojů, které rozšiřují seznam možných specifikací a zároveň jsou k nahlédnutí první fotografie zařízení. Společnost Samsung zařadí v portfoliu model Galaxy A41 pod Galaxy A51, což znamená zaměření na střední segment trhu s chytrými telefony. Jihokorejský výrobce pro letošní rok evidentně chystá výrazné oživení produktové řady Galaxy A.

Rozhodne cenovka

Vpředu můžeme vyhlížet Infinity-U displej s úhlopříčkou kolem 6 až 6,1 palce. V klasickém výřezu se předvede 25megapixelová kamerka na oblíbené selfie fotografie a hlavně také pro odemykání telefonu obličejem, protože čtečka otisků prstů nebude vůbec k dispozici. V hardwarové části se neukáže řešení od Qualcommu nebo z vlastní dílny, ale právě firma MediaTek dodá svůj procesor Helio P65.

Zdroj: Pricebaba.com, Onleaks

Po boku osmijádrového čipsetu se ještě objeví 4GB operační paměť RAM a 64GB či 128GB interní úložiště na uživatelská data. Zadní část ponese celkem tři objektivy fotoaparátu, přičemž hlavní slovo bude mít 48megapixelový snímač. Článek baterie s kapacitou 3 500 mAh nabídne alespoň rychlé 15W nabíjení. Výbavu uzavírá operační systém Android 10 a USB typu C. Nakonec by se mělo údajně jednat o posledního zástupce s 3,5mm sluchátkovým jackem.

Zdroj: Pricebaba.com, Onleaks

Zdroje: phonearena.com, pricebaba.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim