reklama

Samsungu uniká model Galaxy A41

Samsungu uniká model Galaxy A41
2020-03-02T11:30:54+02:00
• 2. 3. 2020

Zdroj: ZDnet.com

K nedávnému úniku informací z benchmarku Geekbench se tentokrát připojuje několik dalších zdrojů, které rozšiřují seznam možných specifikací a zároveň jsou k nahlédnutí první fotografie zařízení. Společnost Samsung zařadí v portfoliu model Galaxy A41 pod Galaxy A51, což znamená zaměření na střední segment trhu s chytrými telefony. Jihokorejský výrobce pro letošní rok evidentně chystá výrazné oživení produktové řady Galaxy A.

Rozhodne cenovka

Vpředu můžeme vyhlížet Infinity-U displej s úhlopříčkou kolem 6 až 6,1 palce. V klasickém výřezu se předvede 25megapixelová kamerka na oblíbené selfie fotografie a hlavně také pro odemykání telefonu obličejem, protože čtečka otisků prstů nebude vůbec k dispozici. V hardwarové části se neukáže řešení od Qualcommu nebo z vlastní dílny, ale právě firma MediaTek dodá svůj procesor Helio P65.

Zdroj: Pricebaba.com, Onleaks

Po boku osmijádrového čipsetu se ještě objeví 4GB operační paměť RAM a 64GB či 128GB interní úložiště na uživatelská data. Zadní část ponese celkem tři objektivy fotoaparátu, přičemž hlavní slovo bude mít 48megapixelový snímač. Článek baterie s kapacitou 3 500 mAh nabídne alespoň rychlé 15W nabíjení. Výbavu uzavírá operační systém Android 10 a USB typu C. Nakonec by se mělo údajně jednat o posledního zástupce s 3,5mm sluchátkovým jackem.

Zdroj: Pricebaba.com, Onleaks

Zdroje: phonearena.com, pricebaba.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim