reklama

Novinky ze světa mobilního internetu ukáže Mobile Internet Forum 2020

Novinky ze světa mobilního internetu ukáže Mobile Internet Forum 2020
2020-03-02T09:35:48+01:00
• 2. 3. 2020

Zdroj: Mobile Internet Forum

Zajímáte se o byznysové příležitosti, které může přinést doba dotyková? Jak na efektivní a časově nenáročné mobilní aplikace, mobilní růst v e-commerce, trendy v mobilní analytice, ale i internetová domácnost? To byste neměli chybět na konferenci Mobile Internet Forum, která se koná 8. dubna v Praze. Přinese data, trendy a zkušenosti ze světa mobilního internetu.

Mobilní aplikace místo marketingu

Představí se řada mobilních aplikací a her, které firmám slouží jako efektivní marketingový nástroj. Vyhrávají jednoduché a časově efektivní aplikace. Jak ale takovou aplikaci vytvořit? To vám ukáže Vladimír Bartl, Business Development ve Smartlook.

Řečníci se také pokusí odpovědět na otázku, kudy vedou cesty pro mobilní růst v e-commerce a jak nastavit ve firmě mobile-first kulturu. Alberto Miotti z Googlu narazí i na to, jak konzistentní práce s UX dokáže odstranit – nejrůznější  překážky, které stojí v cestě vašemu rozvoji.

Zdroj: Mobile Internet Forum

Toužíte po něčem? Myslíte na to dnem i nocí? A skutečně jste to vy, nebo se jen někdo postaral, abyste jeho zboží nedostali z hlavy? Publicista Patrick Zandl vás uvede do éry sledovacího kapitalismu. Éry, kdy algoritmy postavené nad daty mohou ovlivňovat naše přání.

Co nás letos čeká?

Neomezená data u všech operátorů, chystané aukce kmitočtů, spojování velkých hráčů na českém trhu. Mobilní svět se v roce 2019 otřásal v základech. Co nás čeká letos? A jak to vypadá s nástupem 5G? To bude téma nezávislého konzultanta Ondřeje Malého.

Právní pohled na sběr dat

Data jsou dnes novodobým platidlem. Aplikace dostupné „zdarma“ a naše chytré telefony v sobě obsahují nemalé bohatství. Jde ale data sbírat a marketingově používat v nejnovějších technologiích tak, abychom se nepohybovali v šedé právní zóně? Na to ve své prezentaci odpoví Petra Dolejšová z advokátní kanceláře eLegal.

Přijďte si pro nejnovější trendy, inspirujte se úspěšnými aplikacemi a připravte se na budoucnost mobilního internetu na konferenci Mobile Internet Forum 8. dubna 2020 do prostor Konferenční centrum City v Praze. Registrovat se na akci společnosti Internet Info se můžete pohodlně z mobilu.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat