reklama

Samsung Galaxy A11 získá lepší základ

Samsung Galaxy A11 získá lepší základ
2020-03-02T16:30:46+01:00
• 2. 3. 2020

Zdroj: ZDnet.com

Cenově dostupný model nesoucí název Galaxy A10 byl v loňském roce jedním z neprodávanějších telefonů na světě a společnost Samsung v těchto dnech dokončuje práce kolem jeho přímého nástupce, který bude znám jako Galaxy A11. Novinka je momentálně vyvíjena pod kódovým označením SM-A115. Kromě prvního snímku zařízení známe také vybrané prvky z výpisu výbavy.

Nejlepší z nejhorších

Jihokorejský výrobce do něj hodlá nasadit 6,2palcový IPS LCD displej typu Infinity-O s HD+ rozlišením a proděravěný otvor v levém horním rohu má obsahovat 8megapixelovou selfie kamerku. Výkon dostane pod kontrolu neupřesněný procesor z řady Exynos 7, operační paměť RAM o velikosti 3 GB a 128GB interní úložiště, které by mohlo jít rozšířit paměťovou microSD kartou.

Zdroj: AndroidHeadlines.com

Zdroj: AndroidHeadlines.com

O výdrž se postará 5 000mAh článek baterie, ale zřejmě bez podpory technologie rychlého nabíjení. V zadní části vynikají tři senzory fotoaparátu složené z 13 + 5 + 2MPx objektivu, přisvětlovací LED dioda a rovněž čtečka otisků prstů. Softwarovou stránku zastoupí operační systém Android 10 překrytý vlastní nadstavbou. Mezi ostatní prvky výbavy lze zařadit 3,5mm sluchátkový jack, funkci dual-SIM, USB-C a podporu LTE sítí.

K uvedení na mobilní trh dojde během tohoto měsíce za prodejní cenu okolo 140 dolarů (tj. cca 3 232 Kč) a bude možno vybírat z barevných variant, jako je například bílá, černá, červená, modrá.

Zdroj: androidheadlines.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim