reklama

Realme v tomto týdnu ukáže 3 novinky

Realme v tomto týdnu ukáže 3 novinky
2020-03-02T13:30:39+01:00
• 2. 3. 2020

Zdroj: Realme.com

Ve čtvrtek 5. března dojde k oficiálnímu představení tří stěžejních novinek od společnosti Realme, o kterých jsme dost často slýchali v poslední době. Základní model Realme 6 doprovodí na scénu nadstandardní Realme 6 Pro a první fitness hodinky s názvem Realme Band. Čínský výrobce připravuje ještě telefon Realme 6i, ale ten pravděpodobně dorazí až v pozdější době jako cenově dostupnější mezičlánek.

Každý v něčem jiný

Součástí výbavy Realme 6 bude osmijádrový procesor Helio G90 od MediaTeku a IPS LCD displej s 60Hz obnovovací frekvencí, kdežto Realme 6 Pro požene osmijádrový procesor Snapdragon 720G od Qualcommu a totožný typ displeje s 90Hz frekvencí, kde navíc najdete rovnou dva selfie snímače. Velikost baterie není známa ani u jednoho zařízení.

Zdroj: Theunbiasedblog.com, GSMArena.com

Ovšem verze Pro dostane rychlejší 30W nabíjení. Dále můžeme zmínit celkem čtyři objektivy fotoaparátu u Realme 6 Pro s hlavním 64MPx senzorem a u obou poběží Android 10 nadstavený o vlastní rozhraní ColorOS. Na výběr budou až tři barevná provedení (fialová, oranžová, modrá). Základní verze má začínat u hranice 140 dolarů (tj. cca 3 232Kč), zatímco Realme 6 Pro pořídíte od 195 dolarů (tj. cca 4 501 Kč).

Zdroj: GSMArena.com

První chytré hodinky s názvem Realme Band potěší barevným displejem a zvýšenou odolností IP68 proti vodě. Přes připravený konektor USB-A bude možné jej přímo dobíjet. Z funkcí se očekává monitoring spánku, sledování srdeční frekvence, devět sportovních režimů, upozornění na hovory a zprávy. Nakonec si firma Realme údajně připravila tři barevné varianty (černá, zelená, žlutá).

Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: gsmarena.com, gsmarena.com, gsmarena.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim