reklama

iOS 13.4 klepe na dveře, je tu čtvrtá beta

iOS 13.4 klepe na dveře, je tu čtvrtá beta
2020-03-04T19:30:26+01:00
• 4. 3. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple zveřejnila v pořadí už čtvrtou beta verzi připravovaného operačního systému iOS 13.4. Ještě před týdnem byla k dispozici třetí beta, což naznačuje, že firma na softwaru skutečně intenzivně pracuje. iOS 13.4 a iPadOS 13.4 lze samozřejmě stáhnout z Apple Developer Center či jako OTA (over-the-air) aktualizaci. 

iOS 13.4 bude mít několik novinek

Jednou z největších novinek v rámci operačním systému iOS 13.4 bude zcela přepracovaný Toolbar v aplikaci Mail. Nově se tak dočká i možnosti označení a rychlého přístupu do jednotlivých složek. Aktuálně Toolbar nabízí jen ikony pro odpovědi a smazání. V rámci tohoto systému bychom se měli také dočkat dlouho slíbeného sdílení složek pomocí služby iCloud. V praxi by tak složky mohly fungovat na podobném principu, jako například v případě Dropboxu či Google Disk. 

iOS 13.4 iOS 13.4

Zdroj: MacRumors

Novinky se ale dočkají také samotní vývojáři. Ti totiž budou moci nastavit odemknout své placené aplikace na všech platformách. Abych vše uvedl na pravou míru, pokud vývojář bude mít placenou aplikaci na iOS a macOS, bude moci nastavit, že při nákupu jedné z nich bude aplikace odemknuta na všech platformách. V praxi tak uživatel nebude muset jednu aplikaci kupovat vícekrát.

Zapomenout zmínit nesmím ani nové Memoji, které se ve verzi 13.4 objeví. Konkrétně by mělo být k dispozici hned devět Memoji. Objeví se zde obličej se srdíčky, oslavující obličej, prosící obličej a tak dále. Že Apple pracuje na novém zařízení nasvědčuje i CarKey API. Díky němu totiž v novém iOS 13.4 bude možné nahrát bezkontaktní klíče od automobilu. Pomocí iPhonu pak bude možné automobil nastartovat.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim