reklama

Honor Band 5i má novou funkci SpO2

Honor Band 5i má novou funkci SpO2
2020-03-06T08:00:39+01:00
• 6. 3. 2020

Zdroj: Pocketnow

Společnost Honor teprve nedávno představila novinku v podobě náramku Honor Band 5i. Právě ten se nyní dočkal nového instalačního balíčku, který přináší velmi očekávanou funkci SpO2. O co se přesně jedná?

Honor Band 5 – chytré náramky se mají ještě mnoho co učit [recenze]

Honor Band 5i zjistí, jak se vaše tělo přizpůsobuje tréninku

Funkce SpO2 má za úkol sledovat hladiny saturace kyslíkem v krevním řečišti. Díky tomu můžete zjistit, jak se vaše tělo přizpůsobuje během tréninku nebo ve vysokých nadmořských výškách. Tato funkce by měla být nyní k dispozici všem uživatelům.

Honor Band 5i Honor Band 5i 

Zdroj: Pocketnow

Co samotný náramek nabízí? Hlavní jednotka disponuje barevným a dotykovým TFT displejem s úhlopříčkou 0,96 palce a rozlišením 160 x 80 pixelů. Zobrazíte na něm najednou celkem až 30 znaků a nepřehlédnete ani jediné kapacitní tlačítko pro ovládání. Kromě snímače tepové frekvence TruSeen 3.5 dokáží hodinky změřit hladinu kyslíku v krvi. O celkovou výdrž se stará 91mAh baterie, u které čínský výrobce slibuje výdrž v rozmezí 7–9 dnů dle používání. 

Nabíjení pak probíhá přes vlastní konektor ukrytý v jednom z pásků, který bez problému rovnou zapojíte do jakéhokoliv USB portu. V seznamu specifikací se také objevuje odolnost vůči vodě do 50metrové hloubky, možnost monitorování spánku, ovládání hudebního přehrávače nebo 9 různých režimů pro sledování aktivity během sportování.

Zdroj: pocketnow.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim