reklama

Meizu 17 se začíná pomalu odhalovat

Meizu 17 se začíná pomalu odhalovat
2020-02-10T13:30:00+01:00
• 10. 2. 2020

Model Meizu 16 se po více než roce a půl dočká nového nástupce v nejvyšším patře produktové nabídky. Společnost Meizu začíná shromažďovat schválené patenty a potřebné certifikace k telefonu s číselným označením 17. Oproti poslední generaci dojde k výraznému zlepšení v části hardwaru nebo designovém zpracování. Čínský výrobce by reálně mohl zařízení představit do letních prázdnin.

Zase něco jiného

Podstatné informace nedávno přinesl Státní úřad duševního vlastnictví v Čině, který u modelu Meizu 17 potvrdil patent na zajímavé rozložení objektivů fotoaparátu v zadní části. Čtyři snímače umístí ve vyhrazeném kruhu, přičemž dokola budou nezvykle obklopeny přisvětlovacími LED blesky. Přední část zabere bezrámečkový displej se zakřivením po levé a pravé straně či proděravený otvor pro jednu selfie kamerku.

Hardwarovou stránku by měl zastoupit osmijádrový procesor Snapdragon 865 od Qualcommu podporující duální režim u síťové 5G technologie. K tomu pravděpodobně připojí 8GB operační paměť RAM a 128GB interní úložiště. Přestože předchozí úniky hovořily o nainstalování systému Android 9.0 Pie s nadstavbou Flyme OS 8, tak reálnější v základu bude nejnovější verze Android 10.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného zrodu a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 7 let. Oblíbeným výrobcem je Apple, ale moc nezapomíná ani na Android nebo BlackBerry OS.

Komentáře

Dotekománie.czPřidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim